Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xeon nie jest już członkiem społeczności cheat C & C Renegade.
#11
Godspeed człowiek Godspeed .......
Reply
#12
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez zero_tolerance NOOOOO ..... XeonTeam ..... byłeś jednym z moich najlepszych modeli do naśladowania ...... nie opuszczaj ...... proszę. Wiem, że masz powód, mam nadzieję, że jesteś zadowolony z sekcji, do których się wybierasz. Ale pytam tylko o jedną rzecz, że jeśli poproszę o pomoc, czy odpowiesz mi, jeśli chodzi o renegat? Pokój i dziękczynienie za wszystko, co włożyłeś, aby odrzucić. * Sprzątanie postu wątku 2 * Jeśli jest to oszukiwane, to nie. Pozwól mi coś wyjaśnić, nie jestem już "pro" -cheat. To, że nie chcę już używać kodów do tej gry, nie oznacza, że jestem "anty" -cheat. Chodzicie na serwer i je pierdolicie, wszyscy źle robią, siadają i uśmiechają się. A jeśli nie, to też jest w porządku. BTW, JESTEM NIE OPUSZCZA UC !!! DLACZEGO PPLZ MYŚL O TYM! tylko sekcja renegatów, w przyszłym tygodniu powinienem był opublikować tutaj ... Po prostu muszę wymyślić, co zrobić z XeonTeam.com: s
Reply
#13
lol, y wszyscy zachowują się tak, jakby nigdy więcej nie usłyszeli od ciebie? tak czy owak, chociaż tak naprawdę nie zgadzam się z tym, co robisz, masz mój szacunek. włożyłeś wiele w społeczność oszustów renegatów i jestem za to wdzięczny. powodzenia m8. zobacz sekcję spamu i obrazowania.
Reply
#14
Yay spam! (w każdym razie zamknij wątek)
Reply
#15
Zacytować: Napisał Cyberpunk Widzę, że złapali cię XeonTeam, dokładnie to samo, co próbowali ze mną zrobić. Tylko ty na to rzuciłeś. Widziałem to przez ciebie, publikując już na swoich forach, nawet po tych rzeczach (na prywatnym forum nie są to jedyni szpiedzy): nie jest to tak, jak w lawlu ... nękającym czyjąś prywatność.
Reply
#16
Nie, jest to forum tylko dla członków i widocznie jest członkiem, więc ...
Reply
#17
z oo .. cóż, musimy zrobić szpiegostwo, żeby wyśledzić tam spys ...>
Reply
#18
XeonTeam oczywiście nadal tu się publikuje, więc był to po prostu jakiś plan anty-cheat, który próbował rozproszyć terror, na którym im się nie powiodło, wszyscy wielcy wielbiciele XeonTeam, którzy myślą, że to smutne, że odchodzi, dlaczego nie odejdziesz, jeśli okręt wojenny tak? Anti-Cheat właśnie to spieprzył, najpierw ściągając Członka-Cheata, by stąd zniknął. Tchórz XeonTeam, kiedy już tu zostaniesz i zyskasz reputację, nie możesz odejść. Teraz zaczniesz budować to, co zacząłeś, to jest po prostu głupie, po prostu lepiej zacząć pod innym nazwiskiem, jak ja, nie robię żadnego innego sh1t poza programami Cheating, Creating Hacks i Programming Evil Intended pod Cyberpunk. To było dość oczywiste, że rozmawiałeś z Crimsonem (to samo z twórcą Final Renegade, myślisz, że to tylko jeden raz Crimson próbował pozyskać członków oszustów po ich stronie?), Dlatego odgadłem to po raz pierwszy na IRC zanim mogłeś mi powiedzieć. Teraz dostali członka UC, dostali jego pieniądze i co teraz? Powiedz ładne rzeczy i powiedz, że dostaną ci unbanned, nie kontrolują WOL, wiesz, i nie każdy serwer odblokuje cię, jeden bardzo głupi ruch. W moich oczach jesteś teraz zdrajcą. Lepiej uważaj na to, co powiesz na forach C & C Renegade na UC, wszelkie podejrzane anty-oszukujące komentarze sprawią, że zaatakujesz mnie kijem bankowym.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)