Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znaleziony statystyk !!!!!!!!!!!
#1
Ok chłopacy. To zostało zrobione przeze mnie z MPC. Zdjęcie zostało zrobione przez "Playme". Bez komentarza...     http:
Reply
#2
Zacytować: Wysłane przez AND AND baller Ok chłopacy. To zostało zrobione przeze mnie z MPC. Zdjęcie zostało zrobione kup "Playme". Bez komentarza... http:
Reply
#3
Lol. Ja też tego chcę ... Spróbuję to zrobić. Jak wiem, musimy używać WPEPro 0.9A i przechwytywać pakiety, aby znaleźć pakiet zawierający statystyki, a następnie po prostu wysłać je na serwer. Próbowałem to 4 miesiące temu ... Cóż, jeśli ktoś zrobił statystyki, włamań, dlaczego nie możemy?
Reply
#4
Imponujące jest to, że jest to dobry sposób na hakowanie "WPEPro 0.9A i przechwytywanie pakietów, aby znaleźć pakiet zawierający statystyki, a następnie po prostu wysłać je na serwer", ale problem polega na tym, że hack wydaje się nieco bezużyteczny! przykład Twoje statystyki będą bardzo wysokie Ale możesz być świetnym graczem w grze? ale to dobre eVc zrobiło to jak 1 rok temu.
Reply
#5
Kto to jest eVc?
Reply
#6
Hej Baller. Próbuję, jeśli mogę uzyskać więcej z Sally, abyśmy mogli stworzyć fajne statystyki :-)
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by Playme Hej Baller. Próbuję, jeśli mogę uzyskać więcej z Sally, abyśmy mogli stworzyć fajne statystyki :-) Koleś, I jeden baler i Mano_Keali`i to ja. Po prostu różne nicky. Czy posiadasz MSN? [email protected] <----- moje konto.
Reply
#8
edytujesz plik GSMiscpref w folderze internetowym generałów. Nie wiem, co edytować, ale ktoś powiedział mi, jak pozbyć się d
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by pants edytujesz plik GSMiscpref w folderze internetowym generałów. Nie wiem, co edytować, ale ktoś powiedział mi, jak pozbyć się d
Reply
#10
Dostałem go z innej witryny.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)