Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katalog danych ..... POMOC !!!
#11
link nie wyśle mi informacji ... mówi mi tylko, kiedy skończyły mi się próby i muszę poczekać 15 minut ...
Reply
#12
Cóż, jeśli to naprawdę ty i jakoś możesz udowodnić administratorom, że tak naprawdę to ty i ty to zgubiłeś ... powinienem polecić ci o tym Pośrednika. Jeśli nadal możesz się zalogować na e-mail XeonTeam jest zarejestrowany na ... wyślij e-mail do administratora z tego e-maila, aby potwierdzić, że to naprawdę Ty i oni wysyłają do niego swoje hasło.
Reply
#13
Odzyskałem moje konto, stwierdziłem, że to wysyłanie wiadomości e-mail do mojego folderu śmieciowego, którego nigdy nie zaglądam ... i tak, to byłem ja.
Reply
#14
oh nie byłam pewna, czy nie byłaby dziwna kinmda z 2 Xeonteamami
Reply
#15
IM NOT 6 !!!!! Co kiedykolwiek .... grałem na renegacie i rzuciłem bardzo szybko, więc zapomniałem usunąć obiekty.ddb, a potem, jak powiedziałeś, żadna z gier tam nie była! Jak to naprawić?
Reply
#16
Zdejmij oszustwo i ponownie uruchom renegade.
Reply
#17
Że mój przyjaciel ... nie jest poprawny ... Lista serwerów nie pojawi się, jeśli masz dostosowany plik Objects.ddb ... serwery mogą mieć różne ... Jeśli serwer używa na przykład mojego osobistego modyfikatora uszkodzeń ... podobnie jak klient ... klient nadal go nie dostrzeże ... wprowadzają kilka zabezpieczeń, które można ominąć 1. Nie twórz listy serwerów na niestandardowym pliku ustawień wstępnych. 2. Uzyskaj 0 błędów, jeśli twoje ustawione wartości są różne od serwera. 3. Nie można uzyskać dostępu do Terminalu Gracza po obejściu 1 i 2. Wszystkie są niedopuszczalne ... kiedy zwykłem uruchamiać mały, zabawny serwer ... użyłem spersonalizowanego Objects.ddb, tego z Instant Kill Mod ... prowadziłem Carnage Club Extreme i ten mod ... wtedy ludzie dołączyli, że biegną szybciej i wszyscy mają broń, którą ma Ravenshaw. Więc ... każdy mógł dołączyć do mojego serwera ... mieli inny plik objects.ddb, a mój serwer miał ... to znaczy, że klienci z normalnym domyślnym plikiem objects.ddb mogą łączyć serwery z różnymi plikami objects.ddb. .. serwery będą nadal widoczne dla tych osób.
Reply
#18
Nie jestem do końca pewien, o czym mówisz, Cyberpunk. Nienawidzę jednak hostowania gier oszukujących. Zbyt wielu oszustów na jednym serwerze powoduje lagi i inne szalone gówno. Musimy wymyślić sposób na naciśnięcie przycisku, który aktywowałby oszustwo, bez konieczności ALT TAB. To ułatwiłoby oszustwo wszystkim oszustom.
Reply
#19
dobrze mogę zrobić małą aplikację vb do tego ... skopiować i usunąć pliki z jednego miejsca do drugiego?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)