Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
to
#1
Czy ktoś mógłby opublikować pliki .ini od Renegade, więc mogę na nich użyć bones.ini? Jestem zaznajomiony z plikami .ddb, ale ten .rar crap mnie myli.
Reply
#2
Wierzę, że musisz wyodrębnić go z rar, a potem powinienem tam być.
Reply
#3
jestem zdezorientowany, nie wiesz co, rar? jego jsut jak zip wygląda na winrar na download.com
Reply
#4
ok źle pobierz rzecz esact do pobrania dla ciebie brb OK, jest to darmowe, wystarczy pobrać i uruchomić instalację, a efekty powinny być od razu w porządku, wystarczy zainstalować * brak starej publikacji (kto wie, co może zawierać) Wersja WinRAR *
Reply
#5
Widzę, że masz to z TURCS, widząc go z nazwy pliku. Na stronie głównej TURCS jest napisane: Archiwa plików na tej stronie zostały zarchiwizowane za pomocą WinRAR. WinRAR jest dostępny na stronie http:
Reply
#6
lol cyber zrobiliśmy to w tym samym czasie, ale roztocza mówię, że ten, który wkładam, będzie łatwiejszy dla niego, nie próbuje polubić niczego lub czegoś cyberpunik, ale mój link jest łatwiejszy, po prostu kliknij mój, aby rozpocząć pobieranie ok fr3 @ k ok, nie, nie jestem modem, ale fr3 @ k ma swoją odpowiedź, nie trzeba tu więcej rozmawiać
Reply
#7
Lub zamiast pobrać swoją starą wersję 3.24 można po prostu pobrać najnowszą wersję WinRAR: http:
Reply
#8
oh ty mogę nawet to zrobić i co to za czerwone rzeczy, mówiąc, że mam stronę od ow co jeszcze raz dzięki cyber
Reply
#9
To nie jest to, czego potrzebuję, muszę wiedzieć, co i gdzie pliki ini mają je zmienić. (Mam to od cyberpunk na twojej stronie)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)