Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pseudonim Exploit Questions
#1
Jestem względnie nowy na tych forach, a także hackowałem, zastanawiałem się nad nazwą Nicka Exploit, którą znalazłem poza turcs.net. Działa to doskonale dla mnie, z wyjątkiem No Name nie działa i działa kombinacja klawiszy ALT. Podczas przeszukiwania tych forów dotyczących Exploit stwierdziłem, że nie działa. Czy to oznacza, że kombinacja Numi ALT nie działa, a Noname, a nawet jeśli kopiuje Pseudonim Moderatora, aby dołączyć do serwera, i używa jego modu "uprawnień". Moje doświadczenie próbujące użyć kombinacji ALT NumKey i No Name nie zadziałałoby, ponieważ jak tylko dołączyłem do gry, wpadłbym na niebieski ekran. Pomyślałem, że zrobiłem coś złego, albo zwykłe pobieranie naprawiłoby to, ale zakładam, że to właśnie macie na myśli, kiedy mówicie, że exploit o nicku nie działa.   W każdym razie, z góry dziękuję za pomoc.
Reply
#2
Witaj satman. Wszystko nadal działa dobrze, więc nie martw sięSmile. Pseudonim exploit i sztuczka anti-kick nadal działają. Jednak możesz znaleźć się w problemach, jeśli weźmiesz pseudonim moderatora / administratora lub pseudonim serwera lub bez pseudonimu (brak pseudonimu, który sugeruję na TURCS = nie ma żadnej kombinacji alt, ale tak naprawdę nie ma nicka, a nie niewidzialne postacie). Jeśli weźmiesz exploit o nicku w połączeniu ze sztuczką antystopową i przyłączysz się do pseudonimów serwera, jak na przykład "Westwood", będzie to działać idealnie. PS: Jeśli wpadniesz w niebieskie środowisko i będziesz umierał, oznacza to, że serwer postawił cię na neutralnym zespole (biały zespół, możesz zobaczyć, że twój pseudonim staje się biały). Ponieważ neutralna drużyna nie odrodzi się, odradza się na środku mapy (domyślne odrodzenie), które w wielu przypadkach znajduje się poniżej samej mapy. Może to być fajne. Kiedy wykorzystywałem exploit bez pseudonimu, zanim zrobiłem to, publiczne serwery próbowały mnie powstrzymać, przełączając mnie na neutralny zespół i zmuszając mnie do upadku i śmierci. Właśnie zrobiłem specjalny pistolet, który strzela 200 kul z kątem rozwarcia 180 stopni (co jest wystarczające, by zabić jedną drużynę w ciągu sekundy).
Reply
#3
Zacytować: Napisał RenEsk84life Czytałem twój post o tym, jak zostać modem i miałeś jakieś kodowanie w swoim, zastanawiałem się, czy mógłbyś mi to wyjaśnić i powiedzieć, gdzie umieściłeś ten kod itp. ... Dzięki Ok, więc to było qoute od pm otrzymałem. W odpowiedzi na to, że nie było to trochę kodu, ma po prostu znaczniki kodu, przepraszam za nieporozumienie. Co musisz zrobić, to po wpisaniu nazwy modów na serwerze, musisz wpisać to na czacie F2. w ten sposób logujesz się, aby uzyskać status moderatora. hasło jest zwykle renegatem
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)