thug-life.pl forum
» - Printable Version

+- thug-life.pl forum (http://thug-life.pl)
+-- Forum: General Discussion (http://thug-life.pl/forum-1.html)
+--- Forum: H1Z1 (http://thug-life.pl/forum-5.html)
+--- Thread: » (/thread-4969.html)

Pages: 1 2

» - tejaspatil862 - 06 Jul 2018

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1600 x 900.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1600 x 900.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1600 x 900.       Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1600 x 900.     Jak uruchomić:       1. Uruchom grę (uruchom jako administrator) w trybie okna.   2. Uruchom także H1Z1Assist.exe jako administrator.       UWAGA:     1. Windows AERO JEST WYMAGANY.   2. Aimbot działa najlepiej, jeśli w grze ustawiona jest czułość myszy 0.3.   3. UPEWNIJ SIĘ, że uruchomiłeś grę w WindowedFullscreen:   Komputer> pliki programów x86> steam> steamapps> common> H1z1> Useroptions.ini Mode = WindowedFullscreen Pełny ekran = okno       CECHY:     ESP: Gracze   ESP: Agresywny (Wilk, Niedźwiedź, Zombie)   ESP: Zwierzęta   ESP: przedmioty (broń, amunicja, zbroje, żywność, części samochodowe itp.)   ESP: pojazdy   Pudełka ESP 2D / 3D: gracze, zwierzęta, agresywni, przedmioty   Dążenie do głowy / ciała (wymaga niskiej czułości myszy)   Radar (kółko, teksturowane według mapy) może pokazywać graczy, agresywnych, pojazdy.   Mapa z pozycją gracza i kierunkiem       Skróty klawiszowe w grze:     [Wstaw] - Menu Cheat (służy do przełączania ustawień opcjonalnych)   [Usuń] - Pokaż / ukryj opcje w grze   [Ctrl + Insert] - Zamknij ten kod   [Alt + F1] - Przełącz radar   [Alt + F2] - Przełącz Minimap   [Alt + F3] - Przełącz listę jednostek   [Alt + F5] - Przełącz wszystkie ESP   [Alt + F6] - Przełącz identyfikator wyświetlanego elementu   [Alt + F7] - Celuj w głowę / ciało   [Alt + F8] - Przełącz przezroczystość nazwy według odległości   [Alt + F11] - Przełącz wszystkie elementy   [Alt + F12] - Dump of Entities (dla DEBUG)   [M] - MAP (użyj Shift + M lub Alt + M, aby otworzyć domyślną mapę gry)   [Num1] - Toggle ESP: Players   [Num2] - Toggle ESP: Aggresive   [Num3] - Przełącz ESP: Zwierzęta   [Num4] - Przełącz ESP: Pancerze   [Num5] - Przełącz ESP: Broń   [Num6] - Toggle ESP: Ammo   [Num7] - Toggle ESP: Food   [Num8] - Toggle ESP: Loot   [Num9] - Przełącz ESP: Pojazdy   [Num0] - Przełącz ESP: Przedmioty   [Num-] - Toggle ESP: Car Parts   [Num +] - Przełącz ESP: Kontenery   [Q] - Cel zbliżony do celu przez środek ekranu (możesz zmienić kąt blokady w menu oszukiwania)   [Alt + Q]: Dodaj / Usuń znajomego (AIM ignoruje znajomych)     W oszustwie INI "H1Z1Assist.ini" można przesłonić. Na przykład w INI:     [Przesunięcia]   CGame = 0x1429708D0 Grafika = 0x142970610 Kontroler = 0x143970C70   Cheat Użyj wskaźnika CController, aby uzyskać dokładność X, Y, Z i Yaw lokalnego gracza.     Pobierz link http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=14559       Napisy: Breaker-RUS

RE: » - hanmaymur - 06 Jul 2018

Więc wypuszczasz dla nich cudze kawałki? Jestem zmieszany.

RE: » - mr.usmanz - 06 Jul 2018

Tak, on jest. Ten hack został stworzony przez Breaker-RUS, a nie op. Stąd kredyt udzielany na dole postu.

RE: » - autobot.pedro - 06 Jul 2018

Dzięki za wydanie ^^

RE: » - er.anjankumarmishra - 06 Jul 2018

bo nie mogę pobrać?

RE: » - villwick - 06 Jul 2018

Wygląda dobrze dla mnie i nie widzę problemu. Daje kredyt tam, gdzie należy się kredyt. Dzięki Breaker-RUS! Lekarski

RE: » - iippalumni - 06 Jul 2018

Wyglada świetnie. Nie mogę się doczekać, aby spróbować. Dzięki @ BreakerRUS

RE: » - blavamaria - 06 Jul 2018

Zacytować: Originally Posted by bfrsmedic2 Wygląda dobrze dla mnie i nie widzę problemu. Daje kredyt tam, gdzie należy się kredyt. Dzięki Breaker-RUS! Lekarski Tak, rozumiem zalety, jak "opracowałem to z pomocą tych ludzi", ale to jest jakiś facet, który wziął kogoś innego i rozprowadza go. jeśli BreakerUS chciał go zwolnić, dlaczego BreakerUS nie robi postu, aby go wydać? I wszyscy będą dziękować temu facetowi (a następnie błagać go o aktualizacje i wsparcie). Cokolwiek. LOL. Ta wersja jest strasznie lagaga.

RE: » - vandykeboss - 06 Jul 2018

Zacytować: Originally Posted by nubcoder Tak, rozumiem zalety, jak "opracowałem to z pomocą tych ludzi", ale to jest jakiś facet, który wziął kogoś innego i rozprowadza go. jeśli BreakerUS chciał go zwolnić, dlaczego BreakerUS nie robi postu, aby go wydać? I wszyscy będą dziękować temu facetowi (a następnie błagać go o aktualizacje i wsparcie). Cokolwiek. LOL. Ta wersja jest strasznie lagaga. Nie widzę problemu z wydaniem CZYM jest ważna sprawa i kredyty, które mają tam być i nie mam Viruz, jeśli nie, myślę, że powinieneś zwolnić! dowload

RE: » - racman.emil15 - 06 Jul 2018

jeśli nie podoba ci się to, co publikuję, po prostu nie komentuj tego postu, ale dzięki Nub za bezużyteczne komentarze nienawidzą.