thug-life.pl forum
Wymagający poziom infuzji - Printable Version

+- thug-life.pl forum (http://thug-life.pl)
+-- Forum: General Discussion (http://thug-life.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Payday Discussion (http://thug-life.pl/forum-3.html)
+--- Thread: Wymagający poziom infuzji (/thread-3960.html)Wymagający poziom infuzji - adavonaeter - 10 May 2018

Od czasu aktualizacji "Miej gówno tonę XP", jest prawie niemożliwe grać w ogólnodostępnych lobbyach DW bez wpadania w pułapkę przez 100 noobs, którzy nie wiedzą nawet, jak działa Inspire, czy jest jakiś sposób, aby użyć jakiegoś rodzaju Skrypt PostRequire do automatycznego blokowania nie-niesławnych graczy przy dołączaniu do lobby?


RE: Wymagający poziom infuzji - hanas.kitty - 10 May 2018

Istnieją wątki związane z czarną listą. Moją sugestią jest wyszukanie tych wątków i zmodyfikowanie obecnego filtra (cokolwiek to może być), aby zablokować wszystkich graczy, którzy nie stali się niesławnymi.


RE: Wymagający poziom infuzji - bazaafc - 10 May 2018

Lub wiesz ... grać tylko z przyjaciółmi. Nie gram w miejscach, w których nie hostuję, chyba że nie dbam o grę.


RE: Wymagający poziom infuzji - mala_cubby - 10 May 2018

Myślę, że byłoby wspaniale, gdyby był skrypt, który rozszerzyłby uprawnienia lobby do kontroli nad poziomami infami. Nie sądzę, że byłoby to zbyt trudne. W zasadzie można tylko powielić funkcjonalność dla reputation_permission, ale zamiast tego wskazuje to infomy.


RE: Wymagający poziom infuzji - rainhadoegipto - 10 May 2018

Zacytować: Originally Posted by 420MuNkEy Myślę, że byłoby wspaniale, gdyby był skrypt, który rozszerzyłby uprawnienia lobby do kontroli nad poziomami infami. Nie sądzę, że byłoby to zbyt trudne. W zasadzie można tylko powielić funkcjonalność dla reputation_permission, ale zamiast tego wskazuje to infomy. To prawda, ale problem z otrzymaniem noob V-100 wciąż trwa. Chociaż podoba mi się twoje myślenie