Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMH dla Generałów 1.7 i Zero Hour 1.02 Wydany !!
Nadszedł czas na długo oczekiwany PMH.   Musisz PRZECZYTAĆ WSZYSTKIE dokumenty dołączone do tego wydania, przeczytaj je uważnie, jeśli nie, włamanie NIE będzie działać poprawnie. Więc przeczytaj wszystkie instrukcje w hacku, a także spójrz na stronę błędów, więc wiesz, czego nie robić.   Funkcje zawarte w tej wersji są następujące ...   ONLINE:-   Map Hack - Ujawnia wszystkie jednostki i budynki, nawet jeśli nie odkryłeś mapy (ALT 1)   Ujawnij jednostki skradania się - Ujawnia wszystkie jednostki ukryte, w tym posterunki, lotosy itp. (ALT 2)   Radar Hack - Radar bez konieczności zakupu (ALT 3)   Nieograniczony tekst w lobby - Możesz wpisać nieograniczoną liczbę linii w lobby czatu (ALT NUMPAD2)     OFFLINE: -   Moc - Zdobądź nieograniczoną moc (ALT P)   Pieniądze - Zdobądź nieograniczoną ilość pieniędzy (ALT M)     Nie korzystaj z kodów offline w trybie online   WSZYSTKIE ŚRODKI, ZAPOZNAJ SIĘ Z README.   Link jest poniżej, ponieważ nie mogę przesłać go na fora.   Ciesz się moim włamaniem, a jeśli wystąpi problem, skontaktuj się ze mną, a ja wrócę do ciebie A.S.A.P.     http:
Reply
Parky wygrać bitwę
Reply
Ty stary Parky!
Reply
GJ Parks
Reply
Parkowanie twojego hacka jest dobre ... ALE ... Hack od nowego faceta I twój obecny hack z oboma włączony jest najlepszy. Wykrywanie stealth jest zabawne !!! Przy okazji nie sądzę, że wykrywanie kradzieży działa w tej wersji ... może być źle.
Reply
Znakomite miejsce do pracy! BTW, natknąłem się na faceta, który nazywa się Parky i twierdził, że jest tobą (w zero godzin). Niedługo potem gra się nie zgadzała, wiem, że nie zrobiłem tego, ale kto wie, kto to zrobił. W każdym razie, czy to był Parky, czy oszust?
Reply
dobra robota parky ma jakąkolwiek szansę teraz, gdy agent wyda jego?
Reply
Świetna robota Parky! Właśnie dokonałem wielkiego przełomu w moim, więc spodziewam się tego wkrótce! Powinno mieć: W przypadku gry wieloosobowej: Mapa Radar (Nie ma jeszcze ukrycia) Dla pojedynczego gracza: pieniądze Punkty generałów Nieograniczona amunicja samolotowa (Brak zasilania jeszcze) Słowo! edytuj: Och, i nie pozwala ci zakryć ani zaatakować budynków za mgłą, więc nie powinno być żadnych niedopasowań. Nie wyjąłem go jeszcze z badań, więc spodziewajcie się albo jutra, albo soboty.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)