Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMH dla Generałów 1.7 i Zero Hour 1.02 Wydany !!
#1
Nadszedł czas na długo oczekiwany PMH.   Musisz PRZECZYTAĆ WSZYSTKIE dokumenty dołączone do tego wydania, przeczytaj je uważnie, jeśli nie, włamanie NIE będzie działać poprawnie. Więc przeczytaj wszystkie instrukcje w hacku, a także spójrz na stronę błędów, więc wiesz, czego nie robić.   Funkcje zawarte w tej wersji są następujące ...   ONLINE:-   Map Hack - Ujawnia wszystkie jednostki i budynki, nawet jeśli nie odkryłeś mapy (ALT 1)   Ujawnij jednostki skradania się - Ujawnia wszystkie jednostki ukryte, w tym posterunki, lotosy itp. (ALT 2)   Radar Hack - Radar bez konieczności zakupu (ALT 3)   Nieograniczony tekst w lobby - Możesz wpisać nieograniczoną liczbę linii w lobby czatu (ALT NUMPAD2)     OFFLINE: -   Moc - Zdobądź nieograniczoną moc (ALT P)   Pieniądze - Zdobądź nieograniczoną ilość pieniędzy (ALT M)     Nie korzystaj z kodów offline w trybie online   WSZYSTKIE ŚRODKI, ZAPOZNAJ SIĘ Z README.   Link jest poniżej, ponieważ nie mogę przesłać go na fora.   Ciesz się moim włamaniem, a jeśli wystąpi problem, skontaktuj się ze mną, a ja wrócę do ciebie A.S.A.P.     http:
Reply
#2
Parky wygrać bitwę
Reply
#3
Ty stary Parky!
Reply
#4
GJ Parks
Reply
#5
Parkowanie twojego hacka jest dobre ... ALE ... Hack od nowego faceta I twój obecny hack z oboma włączony jest najlepszy. Wykrywanie stealth jest zabawne !!! Przy okazji nie sądzę, że wykrywanie kradzieży działa w tej wersji ... może być źle.
Reply
#6
Znakomite miejsce do pracy! BTW, natknąłem się na faceta, który nazywa się Parky i twierdził, że jest tobą (w zero godzin). Niedługo potem gra się nie zgadzała, wiem, że nie zrobiłem tego, ale kto wie, kto to zrobił. W każdym razie, czy to był Parky, czy oszust?
Reply
#7
dobra robota parky ma jakąkolwiek szansę teraz, gdy agent wyda jego?
Reply
#8
Świetna robota Parky! Właśnie dokonałem wielkiego przełomu w moim, więc spodziewam się tego wkrótce! Powinno mieć: W przypadku gry wieloosobowej: Mapa Radar (Nie ma jeszcze ukrycia) Dla pojedynczego gracza: pieniądze Punkty generałów Nieograniczona amunicja samolotowa (Brak zasilania jeszcze) Słowo! edytuj: Och, i nie pozwala ci zakryć ani zaatakować budynków za mgłą, więc nie powinno być żadnych niedopasowań. Nie wyjąłem go jeszcze z badań, więc spodziewajcie się albo jutra, albo soboty.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)