Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak znaleźć ustawienia wstępne dla LevelEdit
ok, mam narzędzia publiczne Renegade zainstalowane i załadowałem LevelEdit. Problem polega na tym, że nie mam jeszcze zaimportowanych ustawień wstępnych i nie mogę go znaleźć nigdzie w pliku always.dat. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć miejsce, w którym można uzyskać wstępne ustawienia? A jeśli przypadkiem, czy możesz wysłać mi link do pobrania, który ma ustawiony plik? dzięki.   = [pyryle] =
Reply
Być może będziesz musiał uruchomić leveledit w katalogu Renegade, aby ustawienia wstępne działały.
Reply
Widzę ... Myślę, że teraz spróbuję. ale jeśli nadal nie działa, potrzebuję więcej informacji
Reply
ok, próbowałem uruchomić LevelEdit w katalogu Renegade, stworzył nowy mod, ale presets nie są zlokalizowane. Próbowałem nawet znaleźć plik ustawień wstępnych w katalogu Renegade.
Reply
Leveledit działa dobrze dla mnie po prostu uruchamiając go w katalogu renegade. Jesteś pewien, że brakuje jej ustawień?
Reply
Jestem pewien, że ustawienia wstępne są wszystkim, czego potrzebuję. jeśli możesz mi powiedzieć, gdzie znaleźć ustawienia wstępne lub opublikować link, który ma ustawienia wstępne, będzie to bardzo pomocne.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)