Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RELEASE] SuperAP Mod-1
Przepraszam, właśnie zauważyłem niewłaściwą sekcję. Jestem nowy, proszę o pomoc   To jest rewelacyjny hack   działa w następującej grze "America's Army" "Any Battelfield Game" "Call of Duty" "Doom 3" "Far cry" "STRACH." "Wszystkie modyfikacje Half-Life" "Aureola" "Gunbound" "Swat 4" "World of Warcraft"   bardzo proste, wybierz grę i hit hit, zrobi resztę   jest to niewykryte przez wszystkie programy Anti-Cheat   funkcje   Wszystko, co możesz sobie wyobrazić   dla was, chłopaki z AA   klawisze F sterują funkcjami, F5 otwiera się w grze Nie martw się, wciąż możesz zobaczyć wszystkie menu, zawiera to w zależności od gry, jej GUI   Wszystkie polecenia Say możliwe, dzięki -MC-General_MJ brak mgły bez odrzutu 90% mniej zacięć napraw dżem automatyczne przeładowanie włamanie na odległość (od 5 do 100 metrów w grze) automatyczny cel i ogień radar (5 różnych rodzajów, w tym typu sonarowego) oszukiwać hacki polecenia po stronie serwera admin w stanie     wszystko, co możesz sobie wyobrazić   niektóre z nich nie działają w innych grach, a niektóre używają zupełnie innych hacków   aby użyć, wystarczy umieścić folder SuperAP w dowolnym miejscu, a następnie rozpocząć hackowanie     Baw się dobrze, baw się dobrze   i proszę, powiedz mi, zajęło to 5 dni nieprzerwanej pracy ... bez snu   dobranoc i daj mi proszę     = M @ 77 743 B @ 7
Reply
jest to z pewnością keylogger lub wirus. po prostu wypowiadając z przeszłości, że jest bardzo mało prawdopodobne, że ktoś zrobił jeden hack dla wszystkich tych gier.
Reply
żartujesz ..... Jezusie człowieku ... działa mi na zaufanie w przypadku niektórych gier robi tylko jedną rzecz, ale jeśli ci się to spodoba i pomóż mi usunąć błędy, wydam je na te fora pobierz go teraz i spójrz na to, czy to wygląda jak jeden? Nie i ktoś, kto ma taką reputację, chce zrujnować jego reputację
Reply
Te gry używają zupełnie innych silników, to bzdury!
Reply
nie ma znaczenia, tworzy właściwy kod dla odpowiedniego programu .... spójrz na każdy z plików .dll, który zobaczysz
Reply
Jedyne gry, nad którymi będzie pracował, jeśli działa na AA, to AA i SWAT4 na liście, dlatego używają nierzeczywistego silnika. Pozostałe nam silniki diff tam nie działa. Tak myślę, że to jest bs i powinny b badane closly
Reply
zdjęcia pocztowe. nie zaufałbym temu plikowi dla mojego życia. nigdy wcześniej niczego nie kodowałeś, albo ... nie ma możliwości, żeby to wszystko zrobiło dla wszystkich różnych silników i pozostało niewykryte i działające. proszę ... publikować zdjęcia, a może udostępniać tylko trochę kodu, aby udowodnić, że wiesz coś o kodowaniu?
Reply
tutaj jest wygląd AA w grze, możesz zobaczyć na ekranie Radar i tani radar F oznacza Friendly ... działa ... nie myśl, że to nie ... pobierz i zobacz sam
Reply
1. opublikować kod. 2. To najgorsza praca w Photoshopie, jaką kiedykolwiek widziałem w moim życiu 3. nie będzie pobrać, nie zatwierdzone, nie zrobiłbym, gdybym mógł 4. masz 5 dni w spokoju, bez snu, pracując nad tym ... prawda ... jeśli to prawda, to istnieją łatwiejsze sposoby na kradzież konta i ff, wyjść na zewnątrz i zdobyć życie 5. nie możesz nawet przeliterować "rewolucyjny" 6. "oszukiwać hacki" lmao
Reply
1. Kod: Funkcja końcowy BOOL ValidTargetEW pion (docelowy) {if ((docelowa. Zdrowia <1) || (docelowa. isa ( 'StaticPawn')) || (docelowa. PlayerReplicationInfo. bIsSpectator) || (docelowa. PlayerReplicationInfo. bWaitingPlayer) || (Target. PlayerReplicationInfo == Me. PlayerReplicationInfo)) {return False; } else {return True; }} Końcowy funkcja bool ValidTarget (pion docelowy) {if ((PRI. IsDead ()) || (PRI. Zespół == Brak) || (PRI == Brak) || (PRI. MyPawn. IsInState (obumierania ' )) || (Cel: bHidden) || (PRI. MyPawn. IsA ('StaticPawn')) || (Target. PlayerReplicationInfo. BIsSpectator) || (Target. PlayerReplicationInfo. BWaitingPlayer)) {return False; } else {return True; }} to dla nierealnego silnika ... głównie AA 2. Bzdury w swoim Photoshopie 3. oh przepraszam nie wiedziałem 4. nie kluczowy logger, i jestem w górze z rodzicami z nothng zrobić ... i poza szkołą 5. tak .... 6. zobaczycie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)