Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AA 2.8.5 - Superjump * NOWOŚĆ *
To wciąż możliwe ... ale tylko online, offline to nie działa   Sprawdź to tutaj (vid zrobione przeze mnie)     YouTube - Americas Army Army 2.8.5 Superjump Bug * NOWOŚĆ *   Jakie klawisze potrzebujesz nacisnąć i kiedy WSZYSTKO w filmie !!     Baw się dobrze
Reply
Fajnie, widziałem już tego filmy, ale nigdy tutaj. Cholerna muzyka
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłany mniejszy Fajnie, widziałem już tego filmy, ale nigdy tutaj. Cholerna muzyka Thx, naprawię muzykę: P BTW: Aby to zrobić, naciśnij "1", "Spacja", "W" i "Alt" Ten błąd działa TYLKO w trybie online, NIE w trybie offline ... nie próbuj
Reply
dzięki za zamieszczenie tego, Mogę teraz ponownie dostać się do otworów dachowych West Wing, jeśli poprawne: O
Reply
Wow, jak długo istnieje ten błąd? Nie grałem w późniejsze 2. wersje gry, ale przez te wszystkie lata, w które grałem, nigdy nie byłem świadomy tego błędu. Dość niesamowite!
Reply
Zacytować: Napisał HOOAH07 dzięki za zamieszczenie tego, Mogę teraz ponownie dostać się do otworów dachowych West Wing, jeśli poprawne: O Być może, ale nie wiem, ponieważ dowiedziałem się, że stary superjump (używany w wersjach 2.8.4, 2.8.3 itd.) Był rzeczywiście wyższy niż ten nowy w 2.8.5
Reply
HAHA, która jest epicka. Robię to cały czas w halo, które znalazłeś na innych mapach?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Unknownhacker HAHA, która jest epicka. Robię to cały czas w halo, które znalazłeś na innych mapach? Aureola? Znalazłem to w armii amerykańskiej ....
Reply
Zacytować: Napisał Luke004 Aureola? Znalazłem to w armii amerykańskiej .... Nie, naprawdę ... Wiem, że mówiłem, że używam do wykonywania super skoków przez cały czas w tej grze.
Reply
pamiętam z powrotem w 2.8.3.01 i wcześniej można go było użyć na dachu zachodniego skrzydła, aby dostać się do otworów wentylacyjnych i wejść na półki w doku załadunkowym, możesz go użyć na rurociągu, więc inne mapy będą takie, które zgodziłbym się
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)