Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znane błędy / usterki w wątku składania 2.8.4
Prześlij swoje znaleziska Usterki i błędy dla armii Ameryki.   Wątek zostanie oczyszczony w miarę upływu czasu, a wszystkie błędy błędów zostaną przeniesione i dodane do przyklejonego TUTAJ
Reply
Jest jeszcze jeden, który patrzyłem na rurociąg, ale nie jestem tego jeszcze pewien, ale to był błąd na rurociągu, gdy strzelałeś przez okno, które po północnej stronie ściany w pokoju cP miałem zamiar przetestować i zakończyłem za pomocą zbota i szalonego przez 30 minut dobrego czasu :-) EDYCJA: Aby zachować ten temat, zachęcam członków do udziału w tym, ponieważ są one publikowane i potwierdzone, scalę je w pierwszym poście. Pamiętaj: tylko błędy / błędy, które dają nieuczciwą przewagę gracza, to to, czego szukamy! Dziękuję i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co każdy wymyśli!
Reply
błąd m203 z okna cp nadal działa, idealna, jeśli masz hak, aby zobaczyć, gdzie jest wróg
Reply
Zacytować: Napisał HOOAH07 błąd m203 z okna cp nadal działa, idealna, jeśli masz hak, aby zobaczyć, gdzie jest wróg Po prostu ciekawy, ale co robi usterka m203? Ponieważ nigdy tego nie używałem.
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez zero_tolerance Po prostu ciekawy, ale co robi usterka m203? Ponieważ nigdy tego nie używałem. 999 amunicji dla zdolności spamowej 203 hella 203;
Reply
usterka pozwala strzelać przez ścianę / okno z pokoju panelu sterowania. Czy ktoś wie, jak zrobić błąd, który pozwala strzelać / patrzeć przez pierwsze wzgórze obok miejsca odrodzenia szturmu na moście?
Reply
2.6 i niższe: Usterka podczas ucieczki i strzelania była zdecydowanie najlepszą usterką.
Reply
Zacytować: Originally Posted by megawhey usterka pozwala strzelać przez ścianę / okno z pokoju panelu sterowania. Czy ktoś wie, jak zrobić błąd, który pozwala strzelać / patrzeć przez pierwsze wzgórze obok miejsca odrodzenia szturmu na moście? Jeśli to będzie usterka, do której się odnosisz, to odejdziesz od tego, co mnie interesowało. Jestem pewien, że pamiętasz dobrą Megawhey
Reply
Zacytować: Originally Posted by onhands jeśli jesteś szczupły (nie z uzbrojony w broń), to nie oddychasz przez 8 sekund, a fajny błąd pomaga ci celować Interesujący błąd ... miłe znalezisko
Reply
tak, jeśli grasz bez hacków, to naprawdę pomaga: P
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)