Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żądaj oszukiwania !!
Cześć, potrzebuję oszustwa, że kiedy strzelasz z karabinu laserowego, zdobądź pozostałe zespoły beacone: bigsmile: i więcej fajnych rzeczy na innych łbach jak strzelec ma 999 rakiet i zabijają rzeczy 1 strzał obejmujący budynki takie jak te warlenny, które znam możesz to dla mnie zrobić   P.S. warlenny jak zrobić cheatz?   ________________________________________________     Obawiajcie mnie głupców, jeśli uciekacie ode mnie, umrzecie zmęczeni ...
Reply
mmm ... mogę to zrobić .... a Zero_tolerance pokazało, że Wątek został wyjaśniony przez Xeonteam ... sprawdź to Pistolet Primary = Normal Wtórne = Sprysk + Obrażenia = 9999 Wyrzutnia rakiet Primary = Normal Drugorzędny = ogień MRLS i nieograniczona amunicja Karabin laserowy Podstawowa = normalna Secondary = Beacon (nie wiem, czy to działa) Kopalnie Proxemity Podstawowa = ??? może normalne Wtórne = ??? może szybki ogień Auto Rifle Primary = Normal Wtórne = kąt natrysku, nieograniczona amunicja, 9999 obrażeń Napraw pistolet Primary = Norma Drugorzędny = 1 strzał leczenia Railgun i działka jonowe Primary = Normal Drugorzędny = szybki pożar jeśli potrzebujesz czegoś więcej ... powiedz mi
Reply
Jak zdobywasz więcej gwiazdek?
Reply
przepraszam ?? gwiazdy ?? jestem trochę zdezorientowany ... ale co masz na myśli mówiąc o gwiazdach? * 350 postów
Reply
Jeśli mówisz o tym na tym forum, o tym, jak dobrze piszesz. Jeśli nie mówisz o tym forum to nie wiem, że musisz podać więcej danych wejściowych.
Reply
Pozostań na temat proszę. Żądania Cheat można zrobić w temacie Stickied Thread od teraz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)