Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodowanie d3d - błędy + potrzebna pomoc
cześć, tbh - jestem trochę zirytowany moim wizualnym c ++ - nie wiem zbyt wiele o tym i nie mogę spędzić 6 tygodni na nauce - jak im 12 i gram w niektóre gry - szukałem jakichś wallhacków - - jak wspomniano powyżej mam c ++ wizualne - ale kiedy używam kodu źródłowego dla wallhacks - zawsze jest błąd jak błędy błędów kroku i {błędy składni - teraz może ktoś wskazuje na pomocny start - im nowicjusz - i widziałem startowy d3d Azorbixa - ale nawet wtryskiwacz tatinum nie skomplikuje * krzyczy balistycznie na maszynie *     więc jeśli ktokolwiek może wskazać cokolwiek, to może być naprawdę świetny   dzięki chłopaki,
Reply
potrzebujesz zainstalowanego pakietu SDK Studio + Directx. po jednym szukaniu na forum, które ma wiele rzeczy tutaj, to forum jest czymś więcej niż szkołą cieszyć się...
Reply
dziękuję za szybką odpowiedź + rep: P - przynajmniej tak myślę - a także jakie studio powinienem dostać? - i program, który próbowaliśmy wprowadzić http://www.unknowncheats.me/tutorial...-wallhack.html ale - miał być wykonany dla S.T.A.L.K.E.R - Call Of Pripyat 2010 - ale mam go tutaj, w każdym razie myślę, że zmieniłem temat przepraszam - tak - tak, jakie studio poleciłbyś - btw mam lato 2004 sdk i THINK -
Reply
1. Uzyskaj Express Visual C ++ 2008 przez Google. 2. Plik dll nie jest programem. Zacytować: nie mogę spędzić 6 tygodni, aby się tego nauczyć Nie chcesz spędzić 6 tygodni, aby się tego nauczyć. Jeśli nie chcesz pomóc sobie, to jak możesz oczekiwać, że nam pomożemy.
Reply
bez segnosis- im mówiąc, że nie zajmie 6 tygodni, aby nauczyć się podstawowych wallhack dla stalker call pripyat i czyste niebo ..... - również jak to powiedziałeś - chcę zrobić to sam - ale ja jestem 12 a wy jesteście 20 - 50 id powiedzieć ... jak możesz oczekiwać ode mnie, jeśli nie wiem jak ...
Reply
Cóż, zaczynajmy. Nie ma znaczenia, w którym wieku zaczynasz uczyć się języka, Bill Gates zaczął gdy miał 13 lat (więc masz szansę na 1 go:]) Mimo że niektórzy z nas są dorosłymi, nie zaczęliśmy, gdy osiągnęliśmy wiek dorosły. Ścieżka do uczenia się czegokolwiek jest motywacją i determinacją (mieszana z niespokojnymi nocami i przypadkowym robieniem kiepskich żartów z kodu) Czas potrzebny na naukę dowolnego języka zależy od Ciebie i od tego, jak bardzo chcesz pracować. Na szczęście dla ciebie mamy sekcję tylko dla tego http://www.unknowncheats.me/forum/pr...ing-beginners/ Ale nie oczekuj, że dowiesz się wszystkiego właśnie stąd. Musisz także uczyć się od innych zasobów i książek, a także tygodni ćwiczeń. Więc jeśli zdecydujesz się wziąć czerwoną pigułkę, możemy pokazać ci, jak głęboko torba Doritos idzie> _>;
Reply
Zawsze trzeba trochę czasu, aby coś zrobić. Nie jestem tak 1337 jak na tym forum tutaj, ale mam też kilka wskazówek dla ciebie, na początek są 2 sposoby na zrobienie haka na grę. 1. W miły i czysty sposób ucz się wszystkiego krok po kroku, a nie ze zrozumieniem napisz hak. 2.Na początku tak szybko, jak możesz, zdobądź bazę (starterkit), i skopiuj i wklej kod w nim tak szybko, jak to tylko możliwe Wybór zależy od Ciebie, ale osobiście poleciłbym ci pierwszą, lepiej wiedzieć, co robisz (nawet jeśli wydaje się, że dużo nie wiesz, co robią, ja w zestawie), zajmie to trochę czasu Rozumiem, ale wynik będzie lepszy i będziesz szczęśliwszy. Znałem wielu ludzi, którzy zaczęli w C & P, myślę, że większość z nich zaczyna na innych forach o fragmenty kodu lub zrezygnowało i kupuje vip z kopii i pastorów, którzy wiedzą lepiej, jak skopiuj i wklej ... i tak, mówię dużo gówna ... i tak może nie wszyscy będą w stanie zrozumieć, co napisałem, po prostu przeczytaj dwa razy, a potem będziesz mam nadzieję, że pomogłem ci trochę ... ...Czarny
Reply
kk dzięki: P przeczytałem wszystkie odpowiedzi i jestem na stronie, którą dodała segnosis - i na czarno <3mukkel dziękuję za odpowiedź i spróbuję obu sposobów: P, aby zobaczyć, co się dzieje
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)