Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ta gra jest martwa.
Dobra robota zabijająca grę 0x90 z RGH! Obecnie istnieje około 5 serwerów z graczami. Czas iść, jak sądzę.
Reply
lol Wiedziałem, że ta gra pójdzie do piekła, kiedy opuściłem ją, a studia Black Hand lub w / e, do cholery, nazywają się ich małym programem do walki z oszustami. ... ale bardzo wątpię, czy społeczność anty-zdradzająca, ani wspólnota oszustów nie miały nic wspólnego z upadkiem tej gry. Myślę, że miało to więcej wspólnego z nowymi grami i ludźmi. Również z tego, co widziałem na ich prywatnych forach na temat Renegade, wiedziałem, że to tylko kwestia czasu, zanim gra naprawdę skończona, gdy czytając właścicieli serwerów mam dość głupich BS i niskich liczb pop na ich serwerach. Renegat jest stary, a Renegat umiera. Zastanawiam się, czy ta gramatyka nazi A.C.K. jest nadal w pobliżu. Dobranoc słodki książe.
Reply
neo oszukujesz, więc nie masz miejsca na rozmowę z małym hackerem
Reply
Zacytować: oszukujesz, więc nie masz miejsca do rozmowy Myślę, że jest to bardzo mało prawdopodobne, że oszuści sami powodują brak graczy w dzisiejszych czasach. Kiedy ostatnio słyszałeś, żeby ktokolwiek w prawdziwym życiu mówił o Renegade?
Reply
Nie wyrzucałem 0x90 ani nic. Gra bardzo szybko się starzeje; z nowymi grami bez ogromnych zmian CNC Renegade to dawna nowość. Cała seria dowodzenia i podboju nie jest tak popularna, jeśli się nad tym zastanowić. Nie widziałem na przykład żadnych promocji dotyczących RA3.
Reply
Liczba graczy z pewnością maleje, ale czego można się spodziewać po grze, która wydaje mi się, że ma 7 lat, i kiedy została wydana grafika, która jest już przestarzała. Z tego powodu i dla niektórych raczej oczywistych błędów gra nigdy naprawdę nie wystartowała tak, jak mogła. Gdyby miał więcej graczy, EA prawdopodobnie obsługiwałoby to dłużej, a więc byłoby mniej irytujących błędów i prawdopodobnie mniej sposobów na oszukiwanie.
Reply
Ren nie żyje, tylko geekowie lubią mnie i kilka innych sztuk. Rozważam quittin coz większość moich m8s przeniosła się dalej. Mam 4box 360 i cod 5, ale wciąż wracam do ren tho, uzależniając się.
Reply
Zacytować: Originally Posted by xXIsItInYoUXx Ren nie żyje, tylko geekowie lubią mnie i kilka innych sztuk. Rozważam quittin coz większość moich m8s przeniosła się dalej. Mam 4box 360 i cod 5, ale wciąż wracam do ren tho, uzależniając się. Jestem tym samym, gram na Xboksie, a kiedy jestem zmęczony tym, że przychodzę grać w rena, to zawsze sprawia, że jestem szczęśliwy, że mam własne chets ... i zostałem złapany tylko raz.
Reply
Tylko serwery, które złapałeś z ludźmi na nich, są n00bless, n00bstories, Atomix, Jelly i St0rm wszystko inne jest martwe (Arent wystarczająco dużo wolnych / martwych serwerów lol?). Westwood porzucił poparcie dla renegata, czy może to być przyczyną? czy jest to, że każda gra pewnego dnia umrze? bez względu na liczbę hakerów i graczy. PS OFF Temat: Mandia sprawdź pm pm ^ _ ^
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)