Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AOS - objazd pomoc?
Czy ktoś może mi pomóc z moim AOSHack, zaktualizowałem mój Detours.h i nie mogę tego znaleźć .. Jestem nowy w tym objeździe, również mam zainstalowany Detours Express. Zlokalizowany w:     Kod:   #include <Windows.h> #include "Game.h" #include <detours.h> #define MakeThread (x) CreateThread (NULL, NULL, (LPTHREAD_START_ROUTINE) x, NULL, NULL, NULL) void HookGame () {DetourTransactionBegin (); DetourUpdateThread (GetCurrentThread ()); DetourAttach (& (PVOID &) LoopThroughIngamePlayers_Org, LoopThroughInGamePlayers_Hook); DetourAttach (& (PVOID &) NameRenderer_Org, NameRenderer_Hook); DetourTransactionCommit (); } Void UnHookGame () {DetourTransactionBegin (); DetourUpdateThread (GetCurrentThread ()); DetourDetach (& (PVOID &) LoopThroughIngamePlayers_Org, LoopThroughInGamePlayers_Hook); DetourDetach (& (PVOID &) NameRenderer_Org, NameRenderer_Hook); DetourTransactionCommit (); } Void Initialize (); void Stop (); przestrzeń nazw Globals {HMODULE hDll; BOOL IsExiting; } Namespace Threads {HANDLE hMainLoop; } BOOL WINAPI DllMain (HINSTANCE hinstDLL, DWORD fdwReason, LPVOID lpvReserved) {switch (fdwReason) {case DLL_PROCESS_ATTACH: Globals :: IsExiting = FALSE; Globals :: hDll = hinstDLL; MakeThread (Initialize); złamać ; case DLL_PROCESS_DETACH: Stop (); złamać ; } return TRUE; } Void Initialize () {Beep (2500, 500); InitializeGame (); HookGame (); } Void Stop () {Globals :: IsExiting = TRUE; UnHookGame (); Sygnał dźwiękowy (500, 500); }   Błąd     Kod:   1> ------ Rozpoczęcie kompilacji: Projekt: AoS, Konfiguracja: Debug Win32 ------ 1> dllmain. obj: błąd LNK2019: nierozwiązany symbol zewnętrzny _DetourTransactionCommit @ 0 odwołanie w funkcji "void __cdecl HookGame (void)" (? HookGame @ @YAXXZ) 1> dllmain. obj: błąd LNK2019: nierozwiązany symbol zewnętrzny _DetourAttach @ 8 wymieniony w funkcji "void __cdecl HookGame (void)" (? HookGame @ @YAXXZ) 1> dllmain. obj: błąd LNK2019: nierozwiązany symbol zewnętrzny _DetourUpdateThread @ 4 odwołanie w funkcji "void __cdecl HookGame (void)" (? HookGame @ @YAXXZ) 1> dllmain. obj: błąd LNK2019: nierozwiązany symbol zewnętrzny _DetourTransactionBegin @ 0 odwołanie w funkcji "void __cdecl HookGame (void)" (? HookGame @ @YAXXZ) 1> dllmain. obj: błąd LNK2019: nierozwiązany symbol zewnętrzny _DetourDetach @ 8 wymieniony w funkcji "void __cdecl UnHookGame (void)" (? UnHookGame @ @YAXXZ) 1> C: \ Documents and Settings \ Właściciel \ Moje dokumenty \ Visual Studio 2010 \ Projekty \ AoS \ Debug \ AoS. dll: błąd krytyczny LNK1120: 5 nierozwiązanych externals ========== Build: 0 powiodło się, 1 nie powiodło się, 0 up - to date, 0 pominięto ==========   Jakaś pomoc? : / Przez. Teamviewer lub post.
Reply
czym jest aos?
Reply
#pragma comment (lib, "objazdy")
Reply
Zacytować: Napisał Kamshak czym jest aos? Gra. W OP należy prawdopodobnie dołączyć bibliotekę lub skompilować ją ze wszystkimi plikami źródłowymi.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Hanoi22 Gra. W OP należy prawdopodobnie dołączyć bibliotekę lub skompilować ją ze wszystkimi plikami źródłowymi. Mam pełne imię i nazwisko czy to as pik?
Reply
Tak to jest
Reply
Zacytować: Wysłane przez whitecrosses Używasz niewłaściwej wersji MS Objazdy. Jaka jest właściwa wersja.
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez iiNarbz Jaka jest właściwa wersja. Sam to sobie wymyśl lub dowiedz się, czego chcesz użyć w swojej obecnej wersji.
Reply
Zacytować: Wysłane przez whitecrosses Sam to sobie wymyśl lub dowiedz się, czego chcesz użyć w swojej obecnej wersji. Przepraszam, jestem naprawdę nowy w tym objeździe i jak coś nowego w C ++ Po prostu się z tego uczę. : /
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez iiNarbz Przepraszam, jestem naprawdę nowy w tym objeździe i jak coś nowego w C ++ Po prostu się z tego uczę. : / Najpierw poznaj podstawy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)