Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
à łóżeczko
heej chłopaki czy ktokolwiek zna cela, że kiedy strzelasz, automatycznie strzela na głowę wrogów lub inne części ciała. daj mi znać, plz. Confusedzeroki uśmiech:
Reply
Tak, ale w przeważającej części są prywatne.
Reply
hmm Myślę, że to by było nazywane aimbotem, to forum nie ma żadnych aimbotsów, co według mnie jest forum oszukiwania * sarkazm się skończył * Koleś spróbuj użyć przycisku wyszukiwania lub po prostu przeczytaj niektóre tytuły wątków na forum ....
Reply
Lol nie oni nie są. Spróbuj użyć UxBota.
Reply
Zacytować: Originally Posted by lala5 heej chłopaki czy ktokolwiek zna cela, że kiedy strzelasz, automatycznie strzela w głowę wrogów lub inne części ciała. daj mi znać, plz. Confusedzeroki uśmiech: Tak, użyj {wTf} ThimberNickle's enginehack, działa dobrze http://www.unknowncheats.com/forum/s...=Thimbernickle
Reply
Po prostu użyj ekspandera i AAOM, obecnie posiadam go.
Reply
Zacytować: Napisał Camerica19 Po prostu użyj ekspandera i AAOM, obecnie posiadam go. Jeśli masz zamiar polecić hacki, powinieneś również poinformować go, że używasz zhakowanych plików pb. AAOM i thimbernickle pozwolą ci zbanować guid bez zhakowanych plików pb
Reply
Zacytować: Originally Posted by buX Tak, ale w przeważającej części są prywatne. nie słuchaj go, tam dużo, limo, uxbot, ^ ^ ^ tamten, tam jest wiele kopii uxbota z kilkoma innymi poprawkami
Reply
Tak, wierzę, że pierwszym słowem w moim poście było "Tak". Naucz się czytać.
Reply
Myślałem, że limo bot to po prostu przemianowana wersja UXBOTA.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)