Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomóż ponownie
Wpisuję to w to mówi Błąd tworzenia procesu
Reply
Mogę może pomóc, jaki jest problem / pytanie?
Reply
mam złą hack 2.0 i dostałem się do pudełka startowego ma inne pudełko, które mówi ścieżkę do aa, co wtedy mogę napisać?
Reply
OKAY, krok po kroku, rozwiązywanie tutaj w porządku .....? OK, otwórz hack i powiedz "Ścieżka do AAO" nic nie robisz, kliknij przycisk poniżej białego pola z napisem "Wybierz", kliknij, a następnie zacznij w "Moje dokumenty". Przejdź do "Mój komputer" ... jeszcze ze mną ...? Otwórz "Dysk lokalny C", a następnie "Program Files", a następnie "America's Army" Następnie "System" OK, następnie kliknij ikonę AAO, a następnie kliknij "Otwórz", aby systemowy adres katalogowy gry AAO był taki C: \ Program Files \ America's Army \ System \ OK, a następnie kliknij przycisk "Włącz / Wyłącz" Następnie naciśnij przycisk "Uruchom" ..... i gotowe ... sry zajęło to tyle czasu, aby napisać, że było trochę, aby pisać ORAZ także pamiętać, żeby nie odtwarzać tego na serwerach PUNKBUSTER ... HAVE FUN!
Reply
dziękuje bardzo!!
Reply
co było nie tak b-4, czy miał niewłaściwy adres ... C: / Program Files / America's Army / System / jego suposta być jak .... C: \ Program Files \ America's Army \ System \ więc chodź, baw się dobrze!
Reply
czy to działa teraz?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)