Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w takim razie, zrobię kilka próśb hakerskich
wezmę prośby hackowe, a następnie opublikuję je publicznie, po prostu daj mi odpowiedź na ten wątek ze specyfikacją, a zobaczę, co mogę zrobić ...
Reply
ok czy mogę mieć hackowanie skryptu renguard?
Reply
Daj mi tryb boga i Fly hacka : P im taki tyłek
Reply
hackowanie skryptu renguard byłoby całkiem przydatne. Będę miał to również
Reply
sry, ale co robi skryptowy hack? czy to tylko żart? Wiem, że to słuchanie jak pytanie noobowe, ale hej, kto wie, że jestem noobem. ; P
Reply
jest to hack wykonany w języku C ++, który może w zasadzie zrobić każdy, wallhack, fly hack, tryb boga i spawning vechiles, płaszcz wszystkie i gówno. Całkiem zabawne. Ale zbyt wielu z nas jest hakerami newb, którzy hackują z narzędziami mody renegata: P
Reply
Hej, jw mogę mieć hack / mod, który wszyscy widzieliśmy w vidieo "LOSER", który Ackers opublikował, że wygląda słodko, żeby wyskoczyć z nowychre i beackon było miejscem jak 50 beackonów w jednym miejscu i poleceniem "Mac" wpisane w! fly thnx, jeśli możesz, jeśli nie thnx anways
Reply
lol, który byłby kolesiem kodowania w C ++. ten facet mówi o wszelkich obiektach hacki, nic więcej.
Reply
lol To jest zabawne
Reply
evanscnce WTF właśnie napisałeś jeden z najgłupszych postów "lol That is funny" ?? tak naprawdę wszyscy tego nie wiemy
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)