Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Data wydania: 31.03.2005 - Testowany na PunkBuster Wersja: Serwer: v1.151 / Klient v1.166 A1341   Cześć,   to jest nowy ExPanDer dla AAO. Nie jest to już hack oparty na DirectX, ale starałem się dodać wszystkie dobrze znane funkcje z mojego starego ExPanDer. Możesz uzyskać dostęp do menu, przytrzymując klawisz "END", użyj nawigacji do nawigacji.   MouseMode = Użyj prawego przycisku myszy, aby aktywować funkcję aimbot / autofire MouseMode + ManualFire = Użyj prawego przycisku myszy, aby aktywować aimbota NoEmitter = Bez dymu / ognia .. FullZoom = Użyj myszki, aby powiększyć lub pomniejszyć. NumPad4, aby zmienić tryb Firemode.   Ręczna korekta ping jest tylko testem. Zachowaj domyślne ustawienia dla najlepszej wydajności.   -------------------------------------------------- -------------------------------------------   Kredyty:   Saper - Podkreśl kodowanie   darkzangel - AAO Header's   -------------------------------------------------- -------------------------------------------   Proszę używać tylko tego wątku, aby uzyskać wsparcie i nie pytaj o funkcję NoRecoil!   Mam nadzieję, że podoba Ci się ta wersja ExPanDer   cya i szczęśliwe fragowanie SAMDestroy
Reply
Dobra robota, a norecoil można naprawić za pomocą 00ke lub AAOM, świetna robota, którą wypróbuję, kiedy wrócę do domu, jestem teraz w pracy dial-up, więc nie mogę grać AAO
Reply
Dobra robota Sam !!
Reply
dobra robota, Ale uzyskanie CE Mam nadzieję, że znajdziesz błąd greetz ycghost_killer
Reply
kiedy otrzymujesz ten krytyczny błąd. Podczas ładowania mapy lub gry lub czego?
Reply
Dodano do znalezionej / niewykrytej karty znajdującej się tutaj Nie wykryta / wykryta lista włamań - [Zaktualizowano 21.03.2005]
Reply
Kiedy jestem na serwerze i rozpoczyna się runda, daje mi to ce greetz ycghost_killer
Reply
Zacytować: Originally Posted by ycghost_killer Kiedy jestem na serwerze i rozpoczyna się runda, daje mi to ce greetz ycghost_killer Cześć ycghost_killer, Nie wiem, co się stało ... hack działał poprawnie na beta testach. Spróbuję ponownie sprawdzić niektóre rzeczy, aby zobaczyć, co mogę zrobić. SAMDestroy
Reply
Thx sam za pomoc greetz ycghost_killer
Reply
działa tutaj .... bardzo, bardzo dobrze zrobione, gj !!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)