Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Left 4 Dead 2 Trainer / Hack
Zawiera tryb boga Nieograniczona amunicja Bez nieba Kolorowe rekwizyty   Informacje Utworzone przez lothe23   Status vac: (nieznane) użycie na własne ryzyko lub uruchom tryb niezabezpieczony. Działa: Singleplayer / Co-Op / Multiplayer (w każdym trybie) Future Plans: Wallhack i kilka innych rzeczy.   Jak skonfigurować i uruchomić bezpiecznie. 1. Przejdź do folderu na desktopy. 2. Zablokuj trenera (hack) 3. Uruchom grę 4. Rozpocznij grę lub dołącz do niej 5. Wybierz ustawienia   OGŁOSZENIE   Czy to działa? Być może jest zaktualizowany Data premiery: 2014-01-04 (wersja 1.0)   Masz jakieś inne problemy lub sugestie? Zapraszam mnie na forum. Żadne z nieba nie może być denerwujące, gdy używasz kolorowych rekwizytów w w tym samym czasie!   Zrzuty ekranu:               Ściągnij     http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=10668
Reply
czy to działa w trybie dla wielu graczy?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Leqends czy to działa w trybie dla wielu graczy? Tak, to działa, lub przynajmniej wczoraj, kiedy testowałem to.
Reply
żadne niebo i kolorowe rekwizyty nie zadziałają, ale bogowie i amunicja nie będą działać online
Reply
Idealny trener, pracuj w trybie multiplayer, ale tylko na lokalnym serwerze dzięki
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie manuel1321 Idealny trener, pracuj w trybie multiplayer, ale tylko na lokalnym serwerze dzięki Tak Dzięki za powiadomienie, teraz wiem! Niedługo zaktualizuję: 3
Reply
Tryb boga i amunicja inf nie działają tylko w przypadku kolorowych rzeczy w trybie multiplayer przepraszam za mój ostatni post myliłem się D: Spróbuj dodać noclip!
Reply
Zacytować: Napisał enzic Tryb boga i amunicja nie działają w trybie wieloosobowym przepraszam za mój ostatni post myliłem się D: Spróbuj dodać noclip! Tak, wiem: c Działa doskonale w lokalnym trybie dla wielu graczy! (co-op) lub jak to nazwać Chcę tylko nie wiem jak im nad tym pracuję xd
Reply
Co to za tapeta?
Reply
Działa na parę?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)