Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawozdanie z badań
Przeprowadziłem testy, w jaki sposób nas zakazują. Sprawdziłem wszystkie raporty Barry'ego, żeby zobaczyć, co myśli. Po moim ostatnim teście powiedział czas na opublikowanie moich wyników.   OK, są one zakazane przez HD. Próbowałem nowej nazwy na innym komputerze (NOWOŚĆ) i grałem dobrze. Bez kopnięć i zakazów. Zablokowałem także zablokowany komputer i zmieniłem nowe komputery ip na takie same, jak te zakazane. Wciąż nie ma kopnięć ani zakazów. To wyklucza blokowanie IP. Próbowano usunąć nazwę na nowym komputerze, ale został wyrzucony. ponowiła nową nazwę na nowym komputerze i działała dobrze. To mówi, że zakazują również z nazwy. Wypróbowana nowa nazwa na zablokowanym komputerze została wyrzucona i zbanowana. Wypróbował nową zakazaną nazwę na nowym komputerze. Imię zostało zbanowane. Wypróbowałem inne nowe imię na nowym komputerze. Mówi nam to, że zakazują przez dysk twardy i zakazują jakiejkolwiek nazwy używanej na tym dysku. Zmieniłem tom #, Wciąż zbanowany. zmieniono kartę wideo, nadal zbanowana zmieniono HD z nowego komputera i wprowadzono HD z Banned komputera, Nadal zbanowany. To mówi nam, że zakazują one przez HD i że zakazują im przez nazwę, a wszelkie nazwy używane na komputerze HD, który został zbanowany, będą również blokować tę nazwę. Zmieniłem też MAC na routerze i NIC na zbanowanym komputerze i zmieniłem wolumen #, wciąż zbanowany. Nie są one blokowane przez karty MAC lub Video, jak powiedzieli niektórzy, ale przez HD. Wziąłem również HD z zabronionego komputera i włożyłem HD do nowego komputera i wypróbowałem niezapakowaną nazwę. Bez kopnięć i zakazów. Przeprowadziłem również test z nową instalacją aa i ponownie uruchomiłem reg. na zbanowanym komputerze i usunięte wszystkie hacki i kody.   Więc tak, jak powiedziałem, zakazują HD i zmiana głośności nie pomoże. Zakazują również nazwy, więc będziesz musiał użyć nowej. Jedynym sposobem, aby zagrać w tej chwili, jest nowa nazwa nowego HD.   Czy coś zostawiłem?
Reply
Nie, dziękuję. DAMN YOU PB.
Reply
Otrzymałem również sugestię, którą testuję właśnie teraz.
Reply
W porządku, to jest jakiś dobry dowód. Ale może zakazy HD nie opierają się na samej HD, ale co tam może być może sprawdzanie folderu zapisu? ten, który ma wszystkie konta, na które zalogował się ppl. Może widząc Nazwy, które zostały zbanowane w tym folderze i wydające więcej zakazów. Bo wiem, że szczęśliwy został zbanowany za to, że ma imię i nazwisko z jego nazwą, więc może to też powoduje pewne zakazy.
Reply
Oni są. HD Bany działają teraz zgodnie z założeniem kanału # pb-support irc.americasarmy.com. Nie mogę ujawnić mojego pseudonimu, o którym mówiliśmy, ale w kanale był swobodnie, jeśli ktokolwiek z was był świadkiem, przyznał, że PB używa wartości mieszania zebranych informacji (nic nowego) do wprowadzenia zakazu (dowód HD ban). Przepraszam, jeśli ten dowód nie jest wystarczająco dobry dla nikogo, ale wyraźnie stwierdził, że więcej informacji nie zostanie ujawnionych.
Reply
Zacytować: Napisał Eleethal Oni są. HD Bany działają teraz zgodnie z założeniem kanału # pb-support irc.americasarmy.com. Nie mogę ujawnić mojego pseudonimu, o którym mówiliśmy, ale w kanale był swobodnie, jeśli ktokolwiek z was był świadkiem, przyznał, że PB używa wartości mieszania zebranych informacji (nic nowego) do wprowadzenia zakazu (dowód HD ban). Przepraszam, jeśli ten dowód nie jest wystarczająco dobry dla nikogo, ale wyraźnie stwierdził, że więcej informacji nie zostanie ujawnionych. Innymi słowy, lepiej nie dajcie się zbanować =]
Reply
W zasadzie tak, rozważ grę bez hacków, dopóki Gonzo nie wyda prawdziwego PBHacka
Reply
Nie jestem pewien, czy podążam tą ścieżką ... Wczoraj straciłem konto ......... zalogowałem się przy użyciu PBhack + EH (jak normalnie) = natychmiastowy kick i zakaz GUID. Potem zrobiłem świeże konto (bez żadnych hacków itp.) I teraz mogę grać z nowym kontem bez żadnych problemów. Dlaczego mogę tworzyć nowe konta, które działają poprawnie, gdy inne osoby są kopane?
Reply
czy był na innym adresie e-mail niż ten zablokowany?
Reply
bo masz szczęście i nie dostałeś zakazu HD
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)