Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe rzeczy z devmode?
Byłem wczoraj wieczorem na koncercie, a ten facet rzucał błyskami i zabijał ludzi, także miał ich 10. wysadzali w powietrze i zabijali ludzi, tak jak oni byli nadodami. na pewno chciałbym uzyskać trochę informacji na ten temat. jego imię było jak berzerk.tm czy coś takiego.
Reply
Cóż, jeśli to devmode, naprawdę wątpię, że zostanie wydany publicznie, więc nie martw się o to. Ale byłoby to złe * ss, aby dostać moje tłuste ręce
Reply
bardziej niż prawdopodobne, że był to prywatny hack, jest kilka, które mają naprawdę fajne funkcje
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie dozer15 bardziej niż prawdopodobne, że był to prywatny hack, jest kilka, które mają naprawdę fajne funkcje a FEW lol tak, spróbuj wielu prywatnych hacków. I @ Twoja odpowiedź: co jeszcze jest nowe
Reply
Jest kilka osób, które badają mechanizmy włamania do bankomatu ... O ile wiem, nie słyszałem o żadnych sukcesach, ale jestem pewien, że poziom talentu niektórych z tutejszych programistów jest ..... W każdym razie ... Flashbangi nie powinny zabijać ludzi, dopóki ich życie nie zostanie wyczerpane do bardzo niskiego punktu. Ale zabiłem 2 i 3 ludzi w rundzie używając flash bangs w przeszłości. Nie za bardzo nietypowy ... Ale teoretycznie ... jeśli mają włamanie do silnika, mogą być w stanie zastąpić uszkodzenia wywołane przez serwer i / lub zabić promień błyskawicy. A więc MOŻLIWE ... Hoever ... To NIE jest DEVMODE. Devmode jest pasywny i zmienia rzeczy clentside. To będzie serwery, aby zmienić uszkodzenie wspomnianych błysków. To wymagałoby inwazyjnego i genialnie zakodowanego hacka do pracy. Nie devmode.
Reply
Wszechmocny, tak, rozumiem, że możesz zabijać facetów za pomocą błysków, kiedy oni zaczną bić, ale ten facet używał ich jako fragów zabijających zielonych ludzi, a nawet nie zbliżających się do nich (o zakresie obrażeń odłamków), gdy tylko próbowaliśmy z nim porozmawiać, rozdzielać. jest tam trochę szalonych rzeczy, fajnie byłoby mieć hek FRAGBANA
Reply
Według mojej wiedzy nie byłby możliwy hak silnika ... Z pewnością nie jest to możliwe z devmode tho. : /
Reply
yeah it uber sux teraz, że wzięli fragi z CSAR. wybacz mojej niewiedzy co do tego, co jest możliwe, co oznacza, że jestem tylko ciekawą pszczołą ty ubermouse za szybką i inteligentną odpowiedź.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)