Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xPwn 1.0 x Trampolina Hook
Kod:   / * Projekt: xPwn 1.0 xFire Trampoline Hook Autor: Raiders - UC-Forum.com Data premiery: 9/1/2010 Kredyty: Reunion - Initial Swapchain :: Obecny hak i używanie haka Xfire do uzyskania dostępu do renderingu. Monster64 - Jest niesamowity. xFire - Dziękujemy za stworzenie szeroko otwartego okna, aby uniknąć punk-skanu na naszych hakach renderowania! Ten kod jest tylko wydaniem UC-Forum i nie może być dystrybuowany bez wyraźnej zgody autora. Ten kod nie może być używany w żadnym produkcie, który można sprzedawać, zachęca się publiczne hacki używające tej metody! * /   Zamieniłem mój pomysł w bazę roboczą, z której moglibyście skorzystać. Napisałem własną funkcję objazdu, aby zastąpić i przekierować ich trampolinę, więc jeśli nie wiesz, jak działają objazdy, to masz szansę na naukę!   Ten kod powinien działać w każdej wspieranej przez Xfire grze, w której do renderowania jest używana zamiana (Battlefield, Call of Duty ... może więcej). Xfire musi zostać zainstalowany i załadowany do gry.   Ta metoda może być przystosowana do pracy z każdą wspieraną przez Xfire grą na naprawdę każdym wspieranym Xfire rendererze. Ta metoda może być również dostosowana do innych nakładek w grze, takich jak fraps.   Jeśli jest wystarczająca popularność dla tego wydania, mogę utworzyć hooks do obsługi gier, które nie używają swapchain do renderowania i prawdopodobnie wydania dx10 / 11.   Co dostałeś: Niewykryty hak renderowania! Nie wykryto haka resetowania! Niewykrycie haczyk zwalniający (Xfire podpina tę funkcję, jeśli jej potrzebujesz, napisałem hak ...) Wszystkie funkcje wymagane do włączenia wszystkich tych haków w wielu wersjach Xfire.   Link do pobrania:   http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=5485   Cieszyć się, Raiders
Reply
Zastrzegam swój pierwszy post i pierwsze dzięki za to, dopóki nie zostanie zatwierdzony. Dzięki choć lol
Reply
Omg nie może czekać, Dobra robota.
Reply
zatwierdzony, bez plików binarnych, bez protokołu skanowania
Reply
Dobra robota, Xfire właśnie został napadnięty.
Reply
bardzo ładna i czysta baza, sir. + reputacja.
Reply
bardzo miły post! Dzięki
Reply
To jest dobrze Coolness + rep.
Reply
Dzięki za opublikowanie tego
Reply
Zacytować: Wysłany przez Special11 Dzięki za opublikowanie tego Serdecznie witamy lol
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)