Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interesujący problem
To obecnie dmucha w moim umyśle, co się tutaj dzieje. Bez względu na konto, na którym gram (mam 1 legit 2 konta hack) mogę grać Offical i My server, ale nie mogę grać Offical Leased ani żadnego innego serwera PB. Miałem ten problem, nawet b4, zacząłem hackować. Nie mogę zostać wyrzucony z serwera, ale zamiast tego po prostu siadam na serwerze na zawsze lub przynajmniej tak długo, jak długo mogę tollerować. Nie sądzę, że mam blokadę pb, ponieważ pb nigdy nie pojawia się w moim pliku armyops z kopną wiadomością i mogę grać oficjalne i nigdy naprawdę nie zostaniesz wyrzucony z serwera. Na początku myślałem, że to dlatego, że uruchomił publiczny serwer na tym samym ip, co mój klient, więc zamknąłem serwer i pomieszałem przekierowanie portów, ale wciąż nic nie działało. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem AA 5 razy na moich różnych dyskach twardych, z których jeden właśnie miałem tydzień temu i wciąż nic nie działa. Oto mój log, gdy próbuję dołączyć do serwera       Kod:   Log: Browse: 127.0. 0.1 / Wejście. Aao? PASSWORD = XXXXX? Nazwa = Rekrutacja? Klasa = AGP_Characters. AGP_Character? zespół = 255 Lokalizacja: Brak lokalizacji: Silnik. Postęp. Log przekroczony połączenia (int): klient PunkBuster: podłączony do serwera 127.0. 0.1: 1716 Ostrzeżenie: Nie można załadować "Material InterfaceContent.Backgrounds.bg10": Nie można znaleźć obiektu "Material InterfaceContent.Backgrounds.bg10" Dziennik: Wymuszenie zastąpienia pliku INI Błąd: Pakiet AAGUIController. AAGUIController (funkcja XInterface, GUIController, PurgeObjectReferences: 0025) Dostęp do tablicy 'StyleStack' poza granicami (73/73) ScriptLog: Styl już zarejestrowany Błąd "AGP_Interface.STY_AALinkButton": AAGUIController Package. AAGUIController (funkcja XInterface, GUIController, PurgeObjectReferences: 00AF) Dostęp do tablicy "StyleStack" poza granicami (73/73) Ostrzeżenie: pakiet AAGUIController. AAGUIController (funkcja XInterface, GUIController, PurgeObjectReferences: 00AF) Dostęp Żadne "StyleStack" Log: NetMode teraz NM_Client Log: Gromadzenie śmieci Log: Czyszczenie śmieci Log: Śmieci: obiekty: 58914 -> 57898; piśmiennictwo: 893419 Log: Bringing Level SFcsar. myLevel up for play (90) appSeconds: 51.756000 ... Log: (Karma): Automatyczne wykrywanie procesora dla dziennika SSE: (Karma): Korzystanie z optymalizacji SSE Dziennik: Tarła nowego aktora dla Widoku Dziennik WindowsViewport: Wymuszanie nadpisania pliku INI Dziennik: Wymuszanie Zastąpienie pliku skryptu INI: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: AGP_Pawn :: SetTeamClass () Otrzymano zerową wartość SoldierClass - domyślne ustawienie Recruit ScriptLog: --- -------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: Klasa rzucona to: Wpis. ClassRecruit ScriptLog: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptowy: Nieudane ponowne uruchomienie klienta. ScriptLog: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: Próba zamknięcia nieistniejącej strony menu ScriptLog: AGP_GameInfo. RestartPlayer () - wymuszanie widoku z pierwszej osoby dla odtwarzacza ScriptLog: LoadJacket () file: save \ * *******. dat ScriptLog: SaveJacket () file: save \ * *******. dat ScriptLog: Nowy identyfikator odtwarzacza = 22e43ba8cf596238f8f2726b4cbe5a4d Dziennik: Zbieranie śmieci Dziennik: Usuwanie śmieci Dziennik: Śmieci: obiekty: 60774 -> 60748; refs: 931575 ScriptLog: LoadJacket () file: save \ * *******. dat Ostrzeżenie: HumanController SFcsar. HumanController (funkcja AGP. HumanController. LoadJacket: 03C2) Dostęp Brak 'PlayerReplicationInfo' ScriptLog: Nieprawidłowy plik kurtki personelu. ScriptLog: Nieprawidłowe wartości, nie można zapisać Loga z odtwarzacza: HumanController setplayer WindowsViewport ScriptLog: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: AGP_Character :: SetSkinsAndMeshes () Nie można znaleźć klienta. Idzie spróbować ponownie SFcsar.AGP_Character Brak ScriptLog: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: InventoryAttachment :: SetMesh () DT_Mesh Mesh (A-Weapons3P.rpg7_3P) -> (A-Weapons3P.rpg7_3P) Dziennik skryptów: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: AGP_Character :: SetSkinsAndMeshes () Nie można znaleźć klienta. Idę spróbować ponownie SFcsar. AGP_Character Brak ScriptLog: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: InventoryAttachment :: SetMesh () DT_Mesh Mesh (A - Weapons3P. Aks74u_3P) -> (A - Weapons3P. Aks74u_3P) ScriptLog: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: AGP_Character :: SetSkinsAndMeshes () Nie można znaleźć klienta. Idzie spróbować ponownie SFcsar.AGP_Character Brak Loga skryptu: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: ----------- OSTRZEŻENIE --- -------- Sygnatura skryptu: AGP_Character :: SetSkinsAndMeshes () Nie można znaleźć klienta. Idę spróbować ponownie SFcsar. AGP_Character Brak Loga skryptu: ----------- OSTRZEŻENIE ----------- Dziennik skryptów: ----------- OSTRZEŻENIE --------- - ScriptLog: AGP_Character :: SetSkinsAndMeshes () Nie można znaleźć klienta. Zamierzam
Reply
Czy próbowałeś takich rzeczy, jak czyszczenie lub ponowna instalacja gry?
Reply
Tak, uruchomiłem czystsze i wielokrotnie instalowałem grę. Problem występuje tylko w dzierżawionych i nieoficjalnych pb. Ten problem pojawił się, gdy po raz pierwszy dostałem 2,4, ale teraz nie mogę dostać się do serwera, który nie jest ofical lub mój.
Reply
Cleaner powinien to naprawić, a reinstalacja zdecydowanie powinna to naprawić. Jeśli nie, jestem tak samo okropny jak ty.
Reply
upewnij się, że po odinstalowaniu, że przejdziesz i usuniesz folder AA, a następnie zainstaluj.
Reply
Tak, jedyną rzeczą, o której mogłem pomyśleć, być może nie usunąłeś wszystkiego, odkąd odinstalowałeś 2.3, ponieważ deinstalator zostawia za sobą jakieś gówno, które zwykle psuje rzeczy. Spróbuj odinstalować i usunąć katalog po zakończeniu, a następnie zgłoś ponownie
Reply
Ran Cleaner- nie działa odinstalowany i usunięty, a następnie ponownie zainstalowany - nie działał Myśli mabey uszkodzone pobieranie- ponownie załadowane i zainstalowane .. nie działa
Reply
może być głupim pytaniem, ale nigdzie nie widziałem odpowiedzi. Aktualizujesz pb ręcznie?
Reply
Zacytować: Originally Posted by GLAD2KILLU Zaktualizowałeś pb ręcznie? Tak, to wszystko z całą instalacją, ponieważ nie chcę siedzieć i czekać na zainstalowanie pb przez AA
Reply
wygląda na to, że pb próbuje uzyskać dostęp do czegoś LUB Zacytować: ScriptLog: Nieprawidłowy plik kurtki personelu ScriptLog: Nieprawidłowe wartości, nie można zapisać kurtki gracza nie ładujesz poprawnie konta, spróbuj załadować konto ur zanim zalogujesz się na serwerze. Jak upewnij się, że pobiera wiadomości i wszystkie ..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)