Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RedOrchestra Eastern Front 41-45 Hack
Udetected: czwartek, 25 października 2007   Ten hack działa dla: RedOrchestra OstFront 41-45 v1065 UT2004 v3369 ?????   To Hack USP dla RO, który zestawiłem. To jest tylko pozostawiony nad Złomem jednego z moich "Testowych" skryptów, podczas gdy Postępujący rzucił Zakładanie Bot do Gry. Naprawiłem ją teraz około 5 razy, to jest to, co pozostało z mojego Pierwotnego źródła, które uważam za słuszne. W każdym razie jest to trochę zbałaganione, ale skoro tam nie ma żadnych wydań dla tej gry, myślę, że ludzie nie mogą być zbyt wybredni. Byłby ładniejszy i zawierałby dobry cel, ale usunąłem moje źródło podczas usuwania gry i to jest to, co mi pozostało (z folderu kopii zapasowej). Planowałem wydać pełny produkt, gdy skończyłem go przy użyciu innej metody ładowania niż ta, której używam, ale ponieważ nie mogę już grać w grę (łatka parowa), nie jestem zbyt pewny, czy zamierzam dalej przerabiać wszystko i ponawiać Aimbot, So Ill po prostu zwolnij to (wciąż używając innego programu ładującego niż ten, którego używam).   Funkcje:   TriggerBot :: Automatycznie Wystrzeliwuje Twoją broń, gdy Ty celujesz w nich.   PlayerESP :: Imiona, Dystans, Wyposażona Księga i Krzyże na Głowach, Obejmuje Wyróżnienie Drużyny / Wroga.   AdjustableESPCross :: Głowica ESP Cross on Players jest regulowana w grze za pomocą menu lub polecenia konsoli: "Wartość" SetESPXSize może mieć wartość od 3 do 12 (bez żadnego powodu), a wartość domyślna to 5.   SkinHack :: Teamates Skórki to: Zielony (widoczny) lub Niebieski (BehindanObject), Wrogi Skórki to: Czerwony (Widoczny) lub Pomarańczowy (BehindanObject.   AdjustableCrosshair: Rozmiar krzyża można regulować za pomocą menu lub komendy Console: Wartość "Wartość" SetXSize może wynosić od 6-100 do 14, co jest wartością domyślną.   MouseWheelZoom: Powiększ lub Pomniejsz tak daleko, jak chcesz. Przez MouseWheel. Kliknij MiddleMouse, aby ponownie ustawić domyślne FOV (kredyty dla Smokez), sugeruję, aby ponownie zmienić klucze WeaponSwitch z Mouse w górę iw dół na 1 i 2.   Wallhack:? WireFram: Wszyscy gracze są WireFramed   MouseMenu: NumPad 0 Aktywuje Mysz i Menu i deaktywuje je, kiedy zrobisz (Twój odtwarzacz zostanie zablokowany, dzięki czemu możesz swobodnie poruszać myszą), Nigdy nie zaimplementowano niczego, aby wyłączyć strzelanie z broni, więc kiedy klikniesz opcje, proponuję Ci wskazać prosto pierwszy. Lewa strona menu ma małe przyciski: żółty i czerwony. Kliknij żółty przycisk, aby włączyć opcję, a czerwony przycisk, aby wyłączyć opcję. To samo dotyczy krzyży, żółtego do skali lub czerwonego do dołu. (Creds agian do Smokez dla stylu menu i myślę, że killa dla jego posta w lewym menu myszy).   Ini: Zapisz swoje ustawienia, wpisując Zapisz w konsoli   także NoFog i AntiEmitters, usuwa błysk z pistoletu podczas strzelania (powinien również usunąć dym)   Wskazówki: Instalacja: Wyodrębnij plik ROHack.u do folderu systemu RedOrchestra. Domyślna ścieżka: C: / Program Files / Steam / Steamapps / common / Red Orchestra / System lub gdziekolwiek zainstalowałeś Steam. Zlokalizuj i otwórz plik RedOrchestra.ini i znajdź linię: Console = ROInterface.ROConsole i zastąp go: Console = ROHack.ROInteraction   Teraz załaduj grę i dołącz do serwera. Uwaga: Hack nie pojawi się, dopóki nie odrodzisz się.   Usunięcie: Usuń pliki ROHack.u i ROHack.ini z folderu ROSystem i zamień oryginalną linię w pliku .ini.   Robaki:   Ustawienie World to Screen dla ESP nie działa całkowicie poprawnie, gdy przekręcisz lewy kawałek ESP zostanie zduplikowany po lewej stronie ekranu. Dosent zrób to, gdy skręcisz w prawo.   Kiedy wejdziesz do pojazdu, ESP oddzieli się od boków poza twoim polem widzenia, jeśli obrócisz się w którąkolwiek stronę wystarczająco daleko, możesz to zrobić. Havnt jeszcze pracował nad naprawą tego i Probly przyzwyczai się do / Jeśli kiedykolwiek kupię lub zdobędę pełną kopię gry. W tej notatce, jeśli ktokolwiek ma konto z zakazem Steam, które zawiera RedOrchestra, że nie zamierzają się rozstać z proszę przesłać go na mój sposób (lub nie zbanowany).   Vac: To powinno być niezauważone, ponieważ nie było żadnych publikacji jakichkolwiek hacków publicznie dla tej gry (o tym jestem świadomy), z wyjątkiem 2, z którymi się spotkałem. Jeden to UBot stworzony dla pierwotnego wydania Steam gry (który był używany a Different load method) i już nie działa, oraz D3D Hack. "Nie" otrzymasz Kopa z dowolnego serwera Vac podczas używania tego Hack'a, ale jeśli kiedykolwiek zostanie wykryty, możesz otrzymać Ban od wszystkich serwerów Vac miesiąc lub mniej w dół linii i nawet nie wiesz o tym do tego czasu. Więc jeśli zależy ci na twoim koncie Steam, sugeruję, żebyś używał go tylko na serwerach NonVac. Jeśli chcesz ponownie grać na Vac, usuń Hack, a następnie wczytaj grę.     Pobierz tutaj
Reply
Zostało to naprawione przez parę i nie będzie już działać
Reply
Czy możesz prosić o nową wersję?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)