Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EleethalHack wersja 5
Kod:   Readme EleethalHack 5 Pobierz i rozpakuj wszystko w jednym folderze, w tym w. bmp. Bez . bmp hack nie działa, więc tak. Dziękuję, idź do UnknownHacker SAMDestroy EvilBert Darkzangel Drunken_Cheetah Puusilma HockeyBuster Wszyscy inni, którzy kiedykolwiek zrobili coś dla nikogo ... oprócz tmg ... irytujących fretek. OK, więc funkcja jest ... NO DLL się martwić, więc nie przejmuj się, ten plik nie ma niczego. Aby wyłączyć i włączyć przełącznik numeryczny "5", włącza i wyłącza siatkę numeryczną, domyślnie jest włączony i nie ma w nim opcji, ponieważ nie chcę, żeby bałagan był zagracony. To także ma nowy styl radarowy, dziękuję darkzangelowi za umożliwienie mi wykorzystania tego dla publiczności i dla umożliwienia jej istnienia, jest niesamowitym koderem. Cieszę się, że wyjąłem WallHacka, bo szkielet jest równie dobry. UPEWNIJ SIĘ, ŻE KLAWISZ NUMLOCK JEST W INNY SPOSÓB WYZWALACZ (5) NIE DZIAŁA. - Eleethal   Ciesz się niewykrytym i pojedynczym plikiem. Przeczytaj plik readme
Reply
fajnie .. wypróbowałem to .. fajny hack ... Dzięki!!!!!!!!!!!!
Reply
Czy biblioteka DLL jest spakowana w konfiguracji?
Reply
Wydaje mi się, że użył EH 2.1, niektórzy ludzie go trochę zrozumieli
Reply
całkiem niezła poprawa w stosunku do twoich ostatnich wersji, eleethal. świetna robota i nadążaj za wspaniałą pracą!
Reply
To nie jest oparte na EH 2.1 UnknownHackera, ale on wraz z innymi pomógł mi DUŻO, aby to uczynić. Jeśli cokolwiek, ma w sobie więcej stylu TrixNIce. Wersja 6 zostanie wydana dzisiaj (nie jest to aktualizacja, tylko więcej funkcji).
Reply
w stylu trinxice ... zrobiłeś to dość leciutko ini czyta: trinxice.ini ... ale fajny hack mimo wszystko
Reply
dll nie jest spakowany do EXE. Plik bmp = dll to wszystko jest łatwe
Reply
Lie, bmp nie jest biblioteką DLL, jeśli usuniesz BMP evilconfig nawet się nie uruchomi.
Reply
Super dobrze włamań tam Eleethal. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć przyszłe wersje tego dziecka.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)