Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzeba prędkości
jak zrobić cheat, w którym można latać wysoko i biegać SZYBKO !?
Reply
Cóż, mógłbyś, ale chciałbyś: 1. byłby bardzo opóźniony. 2. powiedzmy, że przechodzisz od punktu a do punktu e w ciągu 5 sekund, kiedy normalnie trwa to 59 sekund, to przez ciebie wrócisz do punktu, powiedzmy c, w ciągu sekundy od opóźnienia. 3. Zerkną na ciebie i dostaniesz zakaz lotów. 4. Ktoś lub ty mógłbyś zrobić mod, by robić pojazdy szybciej. (może ja, ale nie robię prywatnych modów, hacków itd. i tak dalej, ale jeśli się nudzę, to mi ......) i 5. Sprawia, że pojazdy przyspieszają, nie robią niczego, nawet nie opóźniają się, a peepy naprawdę nie zwracają na to uwagi!
Reply
po prostu powiedz mi, jak to zrobić
Reply
omg ... czy umiesz programować !!? znasz C ++?
Reply
Umm nie...
Reply
http://ftp.games.skynet.be/pub/ftp....sInstaller2.exe Pobierz stąd wypożyczalnie. 1. Otwórz edytor renegatów. 2. Przejdź do obiektów. 3. otwarte pojazdy 4. wybierz gdi, lub skinienie, NIE zamontowane. (Wystarczy edytować jedną z trzech) 5. kliknij pojazd, który chcesz edytować raz. 6. Zejdź na mod, a następnie do modelu pycshical i poszukaj maksymalnego silnika, który kontroluje prędkość. 7. następnie edytuj. Naciśnij ok. 8. Wrzuć mnie na ten, naciśnij X w prawym górnym rogu i powinien zapytać, czy chcesz w zasadzie to zachować. NACIŚNIJ TAK! 9. Następnie przejdź do narzędzi mykomputer / c / program files / ren (lub coś w tym stylu) / leveledit / presets, a tam znajdziesz nazwę pliku objects.ddb i umieść ją w folderze z danymi po odtworzeniu ponad 5 minut serwer i następna mapa będą działać. Masz już PLZ GIVE ME PLUS REP.
Reply
miałem już to narzędzie
Reply
przejdź tutaj: http://www.unknowncheats.com/forum/s...76&postcount=8 Przepraszam Myślałem, że powiedziałeś, że nie, jestem po prostu zmęczony, nie widzę straight.lol Edytowałem post (nie powiedział) Och i twoje powitanie.
Reply
Nie rozumiem części silnika, tego silnika, powiedz mi dokładnie w słowach plz
Reply
Zrobiłem to maksymalny moment obrotowy silnika.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)