Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 fajne mody
więc najpierw Hacks są nieco starsi i pochodzą od przyjaciela, a nie ode mnie, ale bc on już nie gra, on też nie robi już takich hacków. Te hacki są bardzo mocne, ale również łatwe do wykrycia i naprawdę nie przejdą testu, ale z tym też nie można się obyć, jeśli cały inny zespół oszukuje (tylko wtedy, gdy prawdopodobnie używają wallhacków i modów damowych). oba są modami pkg (myślę, że każdy wie, jak używać, jeśli nie to wyszukiwanie było dość często pisane w tym fora).   To tylko przesłać tutaj bc mam bardzo miłe rzeczy od was, więc pomyślałem, że powinienem dać trochę z powrotem.   gx
Reply
Umm, Czy możesz wyjaśnić trochę, co robią? Próbuję zaoszczędzić miejsce na moim komputerze, więc potrzebuję szybkiego przeglądu tego, co jest modded lub co robią.
Reply
lol ok im nie dość pewny jeśli mogę zapamiętać poprawny i na wszystkim. (ale tylko, że wiesz, że jeśli je pobierzesz i nie polubisz ich, to możesz je skasować) więc nie wiem, który z nich robi co, ale wiem, że jeden bardzo szybko strzelał do prawie każdej broni i jeden strzał zabił amunicję bez limitu i zakresy na każdej broni fastreapir i myślę także rzeczy sbh (ale nie jestem pewien), a drugi nie jest Tak silny, ale jak powiedziałem, oni naprawdę jedne z najlepszych, które chciałbym powiedzieć (na złe, że są tak łatwe do wykrycia, ale ok). więc sri więcej, już nie wiem, wypróbuj je i usuń je, jeśli już ich nie będziesz. oh i w pkg jest także read me, który mówi "noobs" jak używać pkg. gx PS: widzę 2 pobrane ppl, prawdopodobnie mogą teraz powiedzieć, jakie rzeczy są w nim zawarte.
Reply
ponieważ jest serwerem .... oszustwo Serwery nie jest zabawne. : P
Reply
wtf mówią o?
Reply
.pkg jest idiotą po stronie serwera. Twój run .pkg, gdy jesteś hostem lub gdy ktoś inny ma ten sam plik pakietu.
Reply
próbowałem, że pracował dla mnie
Reply
hhmmmmm .... idk następnie. W jaki sposób .pk działa z gier wspieranych przez serwer?
Reply
gijoe mam nadzieję, że słyszę przepraszam z niedługo bc pkg działa również dla normalnego gracza bez hostowania. jeśli to nie przez facetów, to zrobiłeś coś złego. gx
Reply
Zacytować: Originally Posted by wunsch gijoe mam nadzieję, że słyszę przepraszam z niedługo bc pkg działa również dla normalnego gracza bez hostowania. NIE!!!!!! Żargon!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)