Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak mogę znaleźć serwer teraz?
Hej Forum,   Przepraszamy za moje pytanie dumpowe, ale nadal nie mogę znaleźć żadnego serwera ani odtwarzaczy, wciąż są serwery? Jak je znaleźć? Nie znalazłem nic na filtrach gamespy ani na filtrze LAN - jakkolwiek.   Dziękuję Ci
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez NetzTeil Hej Forum, Przepraszamy za moje pytanie dumpowe, ale nadal nie mogę znaleźć żadnego serwera ani odtwarzaczy, wciąż są serwery? Jak je znaleźć? Nie znalazłem nic na filtrach gamespy ani na filtrze LAN - jakkolwiek. Dziękuję Ci System uwierzytelniania powinien być wyłączony, więc potrzebujesz adresu IP serwera do przyłączenia się i zabawy, przy okazji przeczytałem na innym forum o niestandardowym systemie uwierzytelniania dla AA2.5, strona projektu to America's Army 2.5 Assist | Dom Jeszcze tego nie próbowałem
Reply
gra powraca teraz dobrze (2,5 btw)
Reply
Zacytować: Originally Posted by TheFeckless System uwierzytelniania powinien być wyłączony, więc potrzebujesz adresu IP serwera do przyłączenia się i zabawy, przy okazji przeczytałem na innym forum o niestandardowym systemie uwierzytelniania dla AA2.5, strona projektu to America's Army 2.5 Assist | Dom Jeszcze tego nie próbowałem Spróbuję tego dzięki. Zacytować: Originally Posted by akeel gra powraca teraz dobrze (2,5 btw) Istnieje wiele graczy, czy nie tak dużo?
Reply
2.5 tak, jest wielu graczy i nie różni się to zbytnio od 2.8, ale hakerzy wkrótce zaczną tworzyć hacki na 2.5
Reply
2.5 jest wciąż fajny i hacki, ponieważ byłoby dobrze
Reply
2.5 ssać ... Dlaczego nie wybrali AA 2.6? To było najlepsze ze starych wersji. Uwielbiam także AA2.3 i jest to grenademine (jeśli się nie mylę wersji) LOL. Nie wiem, dlaczego zabili AA2. Uważają nawet, że AA3 nazywa się "grą". AA3 jest tak samo dobry jak bardzo stare strzelanki tom clancy. Zniszczyli dobre mapy, dobre efekty uzbrojenia, niesamowite dźwięki, a zwłaszcza dobrą rozgrywkę, która wygląda teraz na sztuczną, nawet najgorzej niż dzieci z CS 4 ... ps: Organizuję AA 2.8.5, ludzie, którzy tylko grali w CS, zmieniają zdanie, a teraz zamykają online, SAD BASTARDS. Czy ktoś wie, jak mogę mieć zaawansowany tracker na moim serwerze lan (mam na myśli ten, który informuje, w której części ciała trafiłeś wroga) ... Uspokój się
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)