Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrezygnowano z programu zapisywania elementów (nigdy nie gub się)
Zdecydowałem się na Wygaszanie Pozycji, wymagało to czasu na przetestowanie moich kodów, aby w końcu go uruchomić, w zasadzie wystarczy otworzyć program, gdzie chcesz zapisać plik, a następnie to, co chcesz nazwać, a potem go rozkręcić. zapisuje go, a wszystko, co musisz zrobić, to podwójne kliknięcie i wciśnięcie "Tak", a zastąpi twoje pliki składowania, kiedy odzyskasz swoje rzeczy, upewnij się, że robisz to tylko wtedy, gdy masz wszystko, co chcesz, abyś mógł je otworzyć, kiedy " ve zmarł.     Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=12157     VirusTotal: https: // www. [Censored] / en / file / b67bba5e12e09ec417a20d67250d3120242cab0849f6c81299771ba64cd1b559 / analysis / 1405943123 /     Pojawia się fałszywy wirus, ponieważ pobiera wartości z bieżących plików składowania i zapisuje je, dzięki czemu można je łatwo zastąpić plikiem .reg, ciesz się, że nigdy nie stracisz swoich produktów!         Instrukcje: 1. Dołącz do jednego gracza i zdobądź to, czego potrzebujesz. 2. Odłącz i wyjdź z gry. 3. Otwórz program i wybierz miejsce, w którym chcesz zapisać plik. 4. Nadaj mu nazwę, a następnie naciśnij przycisk "Zapisz bieżące elementy"   V TO JESZCZE, JEŻELI UMRZEJ V 5. Przejdź do katalogu, w którym zapisałeś plik i otwórz go. 6. Powiedz "Tak" do pytania, a następnie "OK", jeśli jest napisane, że pomyślnie wymieniono lub cokolwiek innego. 7. Otwórz grę i spójrz na swoją postać     Jeśli nie działa po kliknięciu pliku .reg / otwórz go, kliknij prawym przyciskiem myszy plik .reg i naciśnij edit. Jeśli nie zawiera nic, spróbuj uruchomić go jako admin, a następnie zapisz plik ponownie, jeśli nie, wyślij mi wiadomość, rozwiążę go, tak aby cały czas pracował
Reply
Prześlij swój plik do UCDownloads, jeśli chcesz go udostępnić.
Reply
Po prostu zrobiłeś ... Załaduj proszę (do tego wątku)
Reply
nie musisz wkładać skanu adminów sprawdzi, czy twój plik zawiera wirusa, czy nie ... (tłumacz Google)
Reply
Wydaje się, że byłoby to bardzo przydatne. Poza używaniem spawnera przedmiotów, aby je odradzać za każdym razem. Dobra wersja, sprawdzi to po zatwierdzeniu.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie brt5586 Po prostu zrobiłeś ... Załaduj proszę (do tego wątku) Dodano do głównego posta.
Reply
Dzięki Admin C: Mam nadzieję, że to działa dla was!
Reply
Dzięki
Reply
Notatka moderatora (B1313) Aby uniknąć ataku Approval Spam, będzie to uczciwe ostrzeżenie. Nie twórz takich postów jak "Zatwierdź plz", "Kiedy zostanie zatwierdzony", itp. Ci, którzy to zrobią, zostaną naruszeni / ostrzeżeni. Naprawiono tworzenie kopii zapasowej kolejki plików. Przepraszam, nic na to nie mogę poradzić. Prosimy o cierpliwość i analizatory plików się do niego dostaną. Dzięki.
Reply
Ta praca w MP?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)