Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się dowiedzą ?!
Za każdym razem, gdy obchodzę Zakaz, magicznie dowiadują się, że to ja. Dostaję zupełnie inną nazwę i hash mój IP, numery napędów, seryjny, ETC. W JAKI SPOSÓB UTRZYMUJĄ SIĘ ?!   I nie, nie robię tego w oczywisty sposób, używając RGH
Reply
do jakiego w grze nick używałeś?
Reply
Trzeba tylko trochę pracy, aby dowiedzieć się, kto oszukuje. Trzeba też wziąć pod uwagę, że moderatorzy mają lepsze narzędzia do wykorzystania w dzisiejszych czasach. Niektóre mody nie mają życia, wiem, że byłem wielokrotnie oskarżany o to.
Reply
W dzisiejszych czasach wykrytych jest wiele oszustów. Pomoże Ci to, jeśli powiesz to, czego używasz (np. Obrażenia są wykrywane na około 90% wszystkich serwerów).
Reply
Korzystam tylko z Aimbot i ESP. Jeśli chodzi o "znalezienie" naśladowania, to niemożliwe. Czasem, kiedy mnie znaleźli, nie zaprosiłem do RGH. Zacytować: Napisał pierwotnie n0obH4x0r do jakiego w grze nick używałeś? Niezła próba. >>
Reply
Zacytować: Napisał Heinrich Korzystam tylko z Aimbot i ESP. Jeśli chodzi o "znalezienie" naśladowania, to niemożliwe. Czasem, kiedy mnie znaleźli, nie zaprosiłem do RGH. Niemożliwe, by mój tyłek, mógłbym cię raz na zawsze zbanować. Kiedy już wiesz, kogo podejrzewać, nietrudno zauważyć. Nawet gdybyś nie miał "załadowanego", mogliby cię tylko zbanować, ponieważ znaleźli więcej dowodów z wcześniejszego czasu. Do diabła, może nawet spartaczyli.
Reply
Zacytować: mogliby cię tylko zbanować, ponieważ znaleźli więcej dowodów z wcześniejszego czasu Podobnie jak istnieje społeczność oszustów (tutaj) - istnieje również społeczność anty-zdradzająca. Nie zapominaj, że jeśli zostaniesz zbanowany z jednego serwera, mogą przekazać twoje dane innym.
Reply
Zacytować: Napisał mandai Podobnie jak istnieje społeczność oszustów (tutaj) - istnieje również społeczność anty-zdradzająca. Nie zapominaj, że jeśli zostaniesz zbanowany z jednego serwera, mogą przekazać twoje dane innym. To prawda, nawet o tym nie myślałem. Zrobiłem ci to kilka razy Mandai.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Graendel To prawda, nawet o tym nie myślałem. Zrobiłem ci to kilka razy Mandai. Dlaczego ten mod noob tutaj? wypierdalaj, narc.
Reply
Czy obrażam kogokolwiek w jakikolwiek sposób, kształt lub formę? Dałem nawet kilka wartościowych informacji na twój temat. Na pewno jako piekło nie jestem "narcem". Przychodzę tu od czasu do czasu pierdząc. Mam nawet pobrane RGH do użytku na moim własnym serwerze do testowania. Musisz nauczyć się lepszych manier. Nic nie zacząłem, nie miałem też planów. Przepraszam, mam więcej taktu niż Nunega miał lol. Tak, jestem moderatorem na wielu serwerach, nie przeczę temu. Byłoby łatwo uzyskać moje IP z forów tutaj i dowiedzieć się, który z nich. -shaitan-
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)