Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kos Hook
Próbowałem znaleźć sposób na przechwycenie kos, ponieważ to ukrywa proces i próbowałem wiele sposobów, aby go zahaczyć. Zastanawiam się, czy jestem idiotą, czy coś w tym stylu, czy ktoś wie, jak złapać kos?
Reply
Gdy KOS był w wersji beta, wszystko co zrobiłem to użycie wtryskiwacza, który automatycznie wstrzykuje się, gdy proces zostanie znaleziony. Jeśli spojrzysz na tskmgr, zobaczysz proces przez kilka sekund.
Reply
Możesz użyć StarterKit do podpięcia KOS. Próbowałem go i działa dobrze.
Reply
Auto inject nie działa dla mnie, Starterkit, eh, to samo gówno, nie chwyta się procesu ... Czuję się tak samo idiotycznie jak Eplexx ... kos jest cholernie ukrywający się tam proces eh ... denerwuje mnie do max.
Reply
Jak automatyczne wstrzykiwanie nie działa?
Reply
hiDDEN PROCESS, ale mam go do pracy, problem rozwiązany ..... ale nie sądzisz, że próbowałbym tego .... mam na myśli, jak tworzymy WŁÓKNEGO wtryskiwacza ... i nie będzie haka .. ale jego dobro ALL jest dobre.
Reply
Przeciwko ściąganiu? ccheck zwykle NtOpenprocess, openprocess, Ntreadvirtualmemory, readprocessmemory itp.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie fatboy88 Przeciwko ściąganiu? ccheck zwykle NtOpenprocess, openprocess, Ntreadvirtualmemory, readprocessmemory itp. Korzysta z GameGuard.
Reply
sting.exe
Reply
Zacytować: Originally Posted by lagginswag sting.exe tak naprawdę, nie ukrywając niczego. po prostu nie wiedziałem, jak to się nazywa.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)