Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z włamaniem anzi czy jest to moja karta VGA?
Używam opcji "nie ma mgły", ale nie widzę ich tak daleko, jakby mgła była nadal gorąca, ale jej nie widzę   Radeon 9600 Pro 256 MB   czy muszę zmienić niektóre ustawienia na mojej karcie vga, czy jest to błąd?   potrzebuję pomocy.
Reply
Dlaczego warto używać haka anzas? Użyj hacka z "unkownhacker" .. to edytowany evilhack - dunno, jak to powiedzieć -, ale jako odpowiedź na twoje pytanie: to działa? .. ale na niektórych mapach silnik rysuje ppl mniej daleko ... jak na burzy piaskowej .. nie widać nic bez mgły na długich dystansach .. ale na wielu innych mapach to działa.
Reply
cóż, jeśli chcesz krótszą wersję tego, co właśnie powiedziałeś upiorny. 1. Usuwanie mgły spowolni cię czasami i prawdopodobnie spowoduje opóźnienie. 2. Również dlatego, że nie ma mgły, nie oznacza, że zobaczysz ludzi z dalszej odległości, tylko szybciej narysujesz budynek. więc jest użycie i nie ma na to żadnego pożytku. sprawi, że zobaczysz somene, które eh już by rozpoznałeś, ale już wiesz, że byli tam z powodu eh.
Reply
Sppoky ma rację, akceptując fakt, że hack Anza bez mgły odsłania całą mapę, ale nie pokazuje wrogów dalej niż zwykle. Jednak EH właśnie usuwa mgłę i nie pozwala ci zobaczyć dalej.
Reply
tak, znowu potrzebujemy plików hack ... och, jak bardzo za nimi tęsknię
Reply
stary menedżer Aao miał dokładnie taką samą bez mgły, jak mój włamywacz. pokazuje całą mapę, ale nie renderuje żadnych modeli poza zwykłą widocznością.
Reply
Ten problem jest dla mnie bardzo interesujący. Modele odtwarzacza wydają się odbijać w odległościach, na przykład, od zbombardowanego budynku zderzeniowego, patrząc w poprzek helikoptera po przeciwnej stronie mapy. Nie zawsze tak było z tą samą kartą, którą mam Używanie. Interesujące jest to, że w ogóle nie używam żadnych hacków i mam te same problemy, co autor postu. ATI 9700 pro 128 DX 9.0b XP HE
Reply
nastąpiło uwolnienie menadżera, który zwiększa dystans, jaki przyciąga zła
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)