Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chciałbym, żeby mój pracodawca był jak pracodawca PB ...
W porządku. Wyobraź to sobie:   Co miesiąc dostajesz czek do swojej korporacji, aby wykonać obowiązki. OBOWIĄZKI: Utrzymuj grę wideo z dala od oszustów   Po pierwszych tygodniach przypadkowo zakazujesz ton nie-oszustów i próbujesz ukryć swój błąd Następnie, w ciągu 2 miesięcy, oszustów znów zaczynają szaleć. po 3 lub 4 miesiącach oszustów szalejesz, robisz masowy zakaz, wykrywając ich metody, ale nadal nie łapiesz ich wszystkich. Masz tylko MAYBE 70%.   Wymyślasz nowe metody łapania tych oszustów. Są ominięte w ciągu kilku dni.   ENTER PBHACK: Każdy pojedynczy kod, który teraz się tworzy, działa, nawet te stare, które zostały wykryte. Nawet multihack.   Więc teraz każdy, kto ma połączenie z Internetem i ta strona internetowa może używać nie tylko każdego oszusta, wykrytego czy nie, ale NIE MUSI też szkolić swoich kont, a także nie muszą już zdobywać swoich pierwszych 50 honorowych punktów. Prosty.   Wprowadź DEVMODE. Pierwsze pola devmode zostały ujawnione publicznie, a wszyscy oszaleli. ACS, oszustów, legalnych graczy .. KAŻDY z nich korzysta. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać komendy do gier i możesz modyfikować dowolną broń w grze zgodnie ze swoją dokładną specyfikacją. Trwa to do momentu pojawienia się kolejnej wersji gry (ale nigdy się nie zatrzymuje).   Teraz przechodzisz codzienną walkę o aktualizowanie skrótów MD5, aby pokonać PBHACK, ale nadal są one udostępniane, gdy tylko je wykryjesz   W MOMENCIE: Tworzone są nowe metody wtrysku, a kilka publicznych nie wykrytych hacków jest w trakcie prac.   W końcu twórca PBHACK miał mnóstwo zabawy i wydaje PBHACK 1099, który ma nowy, innowacyjny system NIE ZAWSZE OPUSZCZAJĄCEGO ZNANE KICK / PAKIETY BANKOWE ... ale również upuszczając wszystkie pakiety UNKNOWN (pozwala tylko bezpieczne, znane pakiety przepływają), wtedy nazywa to dobrze i kończy się jego małym projektem.   PBHACK 1099 zostaje wykryty (na razie), a wszyscy oszusta wracają do swoich niewykrytych owijaczy D3D.   Teraz wprowadź STEALTH INJECTORS. Zgadza się. Używasz systemu FINGERPRINT do odcisku palca hackowania działającego w pamięci twojego komputera. Kiedy widzi znany hasz, to cię kopie lub banuje. Rozwiązanie znalezione przez oszustów jest proste: za każdym razem, gdy gra działa, twórz unikalny odcisk palca. Teraz NIGDY NIE WYKRYCIE.   KIlla i inni będą wydawać zhakowane pliki PB, aby ludzie mogli korzystać z AAOM. Inni ludzie dowiadują się, jak zrobić niewykryty aaom bez korzystania z gniazd PBHacked. AAOM Całkowicie odradza się i jest szeroko rozpowszechniony.   Teraz mała gra w banowanie oszustów całkowicie ustała. Twój system odcisków palców jest w 100% nieskuteczny.   Wprowadź wiek KOPIOWANIA I WSTAWU.   Dzięki tak wielu źródłom d3d jest on przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów, aby spakować swoje hacki przy użyciu tak wielu funkcji wymagających intensywnego procesora, jak ich procesory. Chams, boty, markery itp. Itp.   Teraz masz mnóstwo plików PB, które blokują twoje pliki, aby używać wykrytych hacków, masz około 15 - 20+ publicznych modów D3D, które są niewykryte, masz niewykryte AAOM-y, DEVMODE na górze wszystkiego, twój system odcisków palców jest martwy, itp. , etcetera, etc ... W skrócie .. Oszuści mogą oszukiwać, gdzie chcą i kiedy chcą, i nigdy nie są wykrywani.   Prześlij do brazylijskiej grupy wydającej UXBot, a następnie pomóż klanowi WTF uruchomić własny UBot, ale wrócimy do tego ...     NOWA WERSJA gry jest niedostępna. Działają wszystkie AAOM, wszystkie D3D działają, itd. DEVMODE nie działa dla publiczności, ale USET devmode jest dostępny od tygodni przed wydaniem nowej wersji gry.   Hacki działają teraz jeszcze szerzej, więc robisz, co możesz, wyjmujesz D3D. Zmieniasz system odcisków palców w system, który sprawdza każde przeklęte połączenie z plikami d3d, gdy gra jest uruchomiona. Każde pojedyncze nieznane połączenie powoduje kopnięcie.   ENTER UCOMMAND. Teraz ludzie mogą zmieniać swoje nazwiska, gdzie chcą. Mogą uniknąć wotyw i PBKICKS. Teraz masz oszustów na serwerach bez nazw ... mogą zmieniać swoje imiona i znikać w dowolnym momencie.   Ludzie zdają sobie sprawę, że połączenie zhakowanych starych plików PB z Ucommand oznacza, że możesz używać plików PB, które nie mają już możliwości kopania dla hacków, których używasz, i po prostu zmieniają twoje imię, aby uniknąć kopnięcia OLD PBFILE.   Ucommand jest nieszczelny. Tysiące ludzi zmienia nazwiska, dupekicking itp.   PBHack to następny prawdopodobny krok. używając wykrytego PBhacka, możesz po prostu użyć polecenia ucommand, aby nie zostać wyrzuconym za pbhack, i użyć pbhack, aby nie zostać wykopanym za żadne znane hacki. VOILA!   Również metody kompilacji Ubota są ujawniane. Teraz każdy, kto ma wtedy, może stworzyć własny Ubot.   USET Devmode wreszcie staje się jeszcze bardziej publiczny.   Uhide zostaje zwolniony.   Uhackpack został wydany.   MH Honor Hack zostaje ponownie wyróżniony   Uderzenie punktu serwera jest zwolnione.   Teraz spójrz na to:   KAŻDY KTO MOŻE: Kopnij serwery Zmień nazwy Użyj AAOM Użyj dowolnych wykrytych hacków (ubots, D3D, itp., Itp.) Posiadaj Konta Honorowe w jednej rundzie gry Trenuj konta w 10 sekund Użyj UBota na dowolnym serwerze (autoaim / autofire / boneaimbots / hitboxes)         Zasadniczo na
Reply
LOL ... Masz rację, Nuff Said ;-) Jesteście PRAWDZIWYM pisarzem !!!! Założę się, że masz A + w klasie angielskiej, W przeciwieństwie do mnie ... ;-(
Reply
LOL twoje 110% prawo do końca! wspaniały post
Reply
Lol uber, tak masz rację, moja stara praca była taka, że zapłaciłem 10 godzin za przejrzenie kabaretów z plikami i thro shit, mogłem oglądać telewizję i nie robić nic, to jest wymarzona praca, ale jest tak prawdziwa , pb było szczęśliwe i nic nie mówiło o wykrywaniu hacków, teraz nawet nie widzę, dlaczego aktualizacje pb, to robi ntohing. Powinni po prostu odejść na emeryturę, mieszkać w miłym miejscu z pieniędzmi, których dostali za absolutnie nic.
Reply
LMAO Uber człowiek masz 2 na 1 z największych smartassów, które znam, tak dobrze napisałeś 2 i mogę powiedzieć DEV's i PB r idąc 2 b czytając, że wyłapują zemsty. Nice Uber bardzo miły
Reply
hahah nice post uber ja faktycznie czytam całą rzecz hehe
Reply
rofl uber. Nie przeczytałem tego wszystkiego ze względu na to, że nie zwracam uwagi przez tak długi czas, ale czytałem części i było zabawnie. lol, <3
Reply
przede wszystkim świetny post uber, z którego czytałem .............. ale dlaczego, do cholery, chciałbyś, żeby się wydostali z gry? ponieważ sprawiają, że zabawa jest dla nas cholernie łatwa
Reply
Armia może również zatrudnić moją mamę, aby powstrzymać oszustów, by była bardziej skuteczna: P
Reply
Cóż, Uber, myślę, że jestem blisko tego ostatniego, ale mężczyzna ... Nie mogłem się bardziej zgodzić, tak naprawdę o tym myślałem. Zabawne jest to, jak ta gra wciąż udaje się uruchomić. Szczerze mówiąc, pomyślałbyś, że rząd zdał sobie sprawę, że AAO nie jest już ich grą i coś z tym zrobić. Ale nie widzę, aby to miało miejsce w najbliższym czasie, ponieważ rząd nienawidzi wyglądać źle. Fakt, że grupa hakerów całkowicie posiada swoją grę, prawdopodobnie wkurza ich z wielkiego czasu. Zamiast zamykać je, myślą, że jesteśmy o krok przed nimi. Społeczność oszustów nie wie, co robimy. Nadal pozostaje faktem, jak wiemy, wiemy dokładnie, co robi ich tak zwany system detekcji cheat. NOT A DANG THING, po prostu dał nam coraz więcej powodów do włamania. Doprowadziło to do punktu, w którym, jak niektórzy mogą się zgodzić, nie włamujemy się do zabawy, ani nie widzimy, czy uda nam się uciec. Zamiast hackować, żeby powiedzieć: Hej, chłopaki, ssajcie, patrzcie, co mam !!!! lub Och, człowieku, naprawdę myślałeś, że mnie masz! . Myślę, że zabójcy z drużyny AC wykonują bardziej wydajną pracę niż głupi punkbuster. Ale w końcu myślę, że wszyscy wiemy, kto wychodzi na wierzch i kto jest brany od tyłu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)