Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz pomocy ze skryptem
cześć ludzie Chcę, aby czarownica Script automatycznie wykonała polecenia co 5 lub 10 sekund .... Czy to możliwe ? próbowałem   Dowództwo Dowództwo Dowództwo exec plik komendy   Ale potem awarie Aao Czy ktoś mi pomoże?   Sry dla mojego złego angielskiego ^^
Reply
Gdyby to było HL, pomogłbym, ale nie wiem nawet, jakiego języka skryptowego używa AAO do swoich skryptów ... Zakładam, że C ++
Reply
Jest to możliwe, ponieważ wiem, że INM to robi, ale sam nie wiem, jak to zrobić. ... spróbuj części kodującej. http://www.unknowncheats.com/forum/f...splay.php?f=88 ludzie mogą teraz więcej na ten temat.
Reply
Zacytować: Napisał Toffifee cześć ludzie Chcę, aby czarownica Script automatycznie wykonała polecenia co 5 lub 10 sekund .... Czy to możliwe ? próbowałem Dowództwo Dowództwo Dowództwo exec plik komendy Ale potem awarie Aao Czy ktoś mi pomoże? Sry dla mojego złego angielskiego ^^ Yap u powinien wypróbować część kodującą, przeczytać przed wysłaniem
Reply
Czy wiesz, że wysłałeś to dwa razy na to samo forum?
Reply
To nie jest pytanie o kodowanie, to kluczowe pytanie. Nie ma powodu do przeniesienia. Ale odkąd opublikowano dwa razy, może to być zamknięte.
Reply
aby odpowiedzieć na pytanie, nie znam żadnych sposobów uruchamiania pauz przez polecenia exec, ale jeśli masz działającą kopię vcpp.net, możesz to zrobić za pomocą d3d. wystarczy, że uderzy w klucz, który wykona go co x milisekundy, kiedy nie będzie w konsoli ani w menu.
Reply
lol dlaczego wybierasz objazd ... Zrobiłem nowego dewelopera, który używa poleceń ... Lion dodaj mnie do msn Pokażę ci jak to zrobiłem ... Robię nowy hack oparty na EH z tym ... Byłbyś zaskoczony, jak łatwo jest to gówno koniec z hackowaniem, po prostu użyj ustawień, które posiada AA, i tak, autoaim jest w to włączony [email protected]
Reply
uhm? nie jestem dobry w programowaniu, czy ktoś może zrobić dla mnie hak, który automatycznie wyda różne polecenia przez 5 sekund?
Reply
Zacytować: Napisał Toffifee uhm? nie jestem dobry w programowaniu, czy ktoś może zrobić dla mnie hak, który automatycznie wyda różne polecenia przez 5 sekund? nie wątpię, że prośba o hacki dostanie się w ogóle
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)