Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje bezobszlowe pytanie, pomoc
Cześć, to znowu ja z innym bezobowiązkowym pytaniem, więc oto idzie. Powiedziano mi, że mam seryjny zakaz, czy to oznacza, że muszę ponownie zainstalować grę z innym numerem seryjnym i uzyskać nowy adres IP, aby powstrzymać się od ponownego zbanowania.
Reply
Możesz zmienić swój serial (jego rejestr w HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Westwood \ Renegade) bez reinstalacji gry - możesz to zmienić na cokolwiek chcesz, ale jeśli chcesz używać XWIS, to musi być poprawny. Podobnie jak większość banów, najprawdopodobniej będziesz musiał zmienić nazwę gracza i adres IP.
Reply
nie mogę znaleźć KEY thing, gdzie to jest? dzięki
Reply
Możesz użyć dowolnego edytora rejestru (np. Regedit).
Reply
W porządku, więc potrzebuję programu, ive szukał na tej stronie, jak uzyskać program regedit i jak go używać i nie mógł znaleźć niczego. Zastanawiałem się, czy możesz mieć więcej szczęścia, próbując znaleźć dla mnie temat, lub jeśli wiesz, jak to zrobić. A jaki jest najlepszy regedit do zdobycia. Dzięki
Reply
Uważam, że najlepszym edytorem rejestru jest ten w folderze system32, który pochodzi z twojego systemu operacyjnego, aby być szczerym.
Reply
Lol, w porządku, widzę. Nie wiedziałem, że tam jest. nauczyć się czegoś nowego codziennie, dzięki znowu kolego jeszcze jedno pytanie, czy istnieje sposób, aby uzyskać serial do pracy na Westwood online?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie pin2777 jeszcze jedno pytanie, czy istnieje sposób, aby uzyskać serial do pracy na Westwood online? Zacytować: Napisał mandai możesz go zmienić na cokolwiek chcesz, ale jeśli chcesz używać XWIS, to musi być poprawny. Mała uwaga: XWIS = WOL (Westwood online) ... Sorta ...: P
Reply
Mandai oznaczało, że musisz edytować wpis seryjny w Rejestrze. Więc idź do Run [Windows Key + R] wpisz, bez cudzysłowów "regedit" następnie po lewej stronie otwórz HKEY_LOCAL_MACHINE następnie - OPROGRAMOWANIE następnie - WESTWOOD następnie kliknij folder - RENEGADE po prawej stronie powinieneś zobaczyć listę wpisów prawym przyciskiem myszy na "Serial" i edytować kilka numerów lub zmienić wszystkie [sugeruję utworzenie kopii zapasowej oryginalnego pliku txt]. i kliknij ok teraz ur done. tylko po pomoc, spójrz na to zdjęcie, jeśli jesteś zdezorientowany. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 757 x 674.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)