Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Oto łatka dla TrixnIce. To powinno rozwiązać problemy, z którymi prawie wszyscy mieli do czynienia.   Readme:     Kod:   ################################ PBHACK: Kredyty - Gonzo ----------- Daj specjalne dzięki Gonzo za umożliwienie mi wydania tej części hack. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie jego PBHack. plik exe i szeroka pomoc przez cały proces. ----------- UWAGA: TrixnIce: PBhack jest ukończony tylko w 20%. Istnieją doniesienia o grze w 7 rundach z każdym hackem niewykrytym, innym razem trwającym 10 sekund. Do tej pory: Dzięki dotychczasowym testom wszystkie kopnięcia i zakazy zostaną zablokowane. Jeśli zostanie wysłany zakaz, zostanie on odrzucony. Może to spowodować kopnięcie "Brak przepływu pakietów". Wszystkie kopnięcia "GameHook" powinny zostać usunięte, jeśli zostaniesz złapany na haczyku, który go pominie, a zostaniesz kopnięty za "Invalid D3D8 Refference". Wszystkie te kopnięcia trwają 0 minut i nie są cichymi bannings. WYKORZYSTAJ TO NA WŁASNE RYZYKO. NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŻADNE ZAKAZANIA. JEŚLI JESTEŚ ZABEZPIECZONY PRZY WYKORZYSTANIU NINIEJSZEGO PROSZĘ POST PISEMNY LOG I WYŚLIJ UTWÓRZ PRZYKRĘCONY PLIK PBHACK.log. ******* Jesteście testerów Jeśli używasz tego Hack *********** Jak zainstalować TrixnIce: PBhack: pbd3d8.dll jest dll chcesz użyć. Możesz zmienić nazwę tego, co chcesz. Otwórz pbhack.ini i upewnij się, że ustawiłeś katalog na plik dll lub PBhack.exe nie będzie działać. Przeczytaj PBReadme.txt, który jest tworzony przez Gonzo (oryginalny plik readme dla PBhack) dla dalszych i ważnych szczegółów. Gdy już zrozumiesz, umieść winsock.exe w katalogu system32. ################################### TrixnIce: PB Test 2 1. Wybierz ustawienia za pomocą Settings.exe 2 . Place winsock.exe w system32 direcotry 3. Wymień d3d8.dll z d3d8.dll technikę 4. Uruchom AA szybko jak to możliwe (Proponuję utworzenie skrótu w menu start) komunikat może wymyślić, wystarczy nacisnąć „OK”, aby dalej. Przeczytaj informacje o tym fakcie na stronie http://www.uknowncheats.com/forum lub www. [Censored] .com, aby uzyskać informacje na temat prawidłowego ustawienia pliku User.ini. --------------- Ciesz się, HockeyBuster   -------------------------------------------------- -----------------------------------------   Chcę bardzo mocno podkreślić ten temat. Nie jestem odpowiedzialny za żadne zakazy. Używając hacka, który zatrzymuje PB (pbhack), możliwy jest Zakaz Hardware. Pamiętaj więc, aby być na bieżąco, zanim dołączasz do serwerów, które z niego korzystają. Następna wersja będzie wyposażona w ochronę sprzętu, więc nie musisz się o to martwić.     [Proponuję jeszcze nie używać wersji PBhack. Zwolniłem ją, by świeciło światłem dla społeczności oszustów na przyszłość. JEŚLI z niego korzystasz, upewnij się, że używasz AAOM, dzięki czemu możesz go użyć do jego uruchomienia] -------------------------------------------------- -----------------------------------------
Reply
ty hockeybuster
Reply
thx man, HB twój alfons! + rep dla ciebie. Przy okazji uwielbiam twoją pracę, rządziła prywatna edycja kowboja trixnice
Reply
Myślę, że w imieniu społeczności wszyscy mówimy wiele dzięki człowieku .. Tak jak powiedział już chłopaki, to wciąż jest test. Mogę być uważany za nooba na tych forach, ale włączyłem hackowanie w wersji 1.3, a potem UC było niczym dzisiaj .. To ludzie tacy jak Hockeybuster i wielu, wielu innych, którzy utrzymali naszą społeczność przy życiu. Więc jeśli przez przypadek zostaniesz zbanowany, ponieważ on powiedział, nie wracaj do cracka jak dzieciaki. Rób to z wieloma wskazówkami palców i narzekaniem. Kiedy w rzeczywistości zdecydowali się nie czytać dobrze ... W każdym razie dzięki Hockeybuster
Reply
Zacytować: Napisał Alkatraz. Myślę, że w imieniu społeczności wszyscy mówimy wiele dzięki człowieku .. Tak jak powiedział już chłopaki, to wciąż jest test. Mogę być uważany za nooba na tych forach, ale włączyłem hackowanie w wersji 1.3, a potem UC było niczym dzisiaj .. To ludzie tacy jak Hockeybuster i wielu, wielu innych, którzy utrzymali naszą społeczność przy życiu. Więc jeśli przez przypadek zostaniesz zbanowany, ponieważ on powiedział, nie wracaj do cracka jak dzieciaki. Rób to z wieloma wskazówkami palców i narzekaniem. Kiedy w rzeczywistości zdecydowali się nie czytać dobrze ... W każdym razie dzięki Hockeybuster Dobra rzecz, także jeśli chcesz skomleć o utracie konta (jeśli kiedykolwiek to zrobisz) po prostu przetestuj jego hack na koncie noob, więc nie będziesz się przejmował, jeśli go zgubisz
Reply
miły gość. Byłem jednym z wielu, którzy nie mogli pierwsi pracować. dobra robota
Reply
Czy ktokolwiek może mi powiedzieć co to jest? i dlaczego nie mogę pobrać pliku rar?
Reply
Zacytować: Napisał Dragunov Czy ktokolwiek może mi powiedzieć co to jest? i dlaczego nie mogę załadować pliku rar? W oczekiwaniu na zatwierdzenie bądź cierpliwy ... Wszystko we właściwym czasie
Reply
hm, czy to hack czy co?
Reply
Zacytować: Napisał Dragunov Czy ktokolwiek może mi powiedzieć co to jest? i dlaczego nie mogę załadować pliku rar? Jest to aktualizacja wydana przez trixnice, która została wydana, aby zmienić plik d3d8.dll, który nie działał na komputerze Everyones. gdy administrator z UC pojawi się i zaakceptuje to, będziesz mógł go pobrać Zacytować: Napisał Dragunov hm, czy to hack czy co? tak, to jest hack
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)