Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[wydanie]! Bbg-bot!
Zacytować:         Originally Posted by VidaGuerra       Ten plik został przesłany na stronę pobierania, może znajdować się tutaj BBG-Bot             Mój pierwszy bot .uu! ------------------   Okay faceci Keepin it Simple!   Automatyczne strzelanie Automatyczne celowanie ESP AdminDisconnect Zapisać MenuOn Radar PingCrection BulletCorrect WallHack AmmoWaster WireFrame     Console = BBG.BBGConsole   Aimbot powinien być prawdziwie nadzwyczaj celny ------------------------------ ----- KREDYTY! ------------- ------------------------------ ReckaH Pomóż mi z moim etapem n00b i sprawić, że całość .u będzie dostępna do wydania!   h0w13r za dostarczenie mi źródła do majsterkowania!   BBG Clan za jazdę na $ $$ o ukończeniu:
Reply
w oczekiwaniu na zatwierdzenie, ale jeśli to, co mówisz, będzie fajne, czeka na cierpliwe mody.
Reply
dokładniejsze niż hummer czy zło?
Reply
gratulacje za zrobienie pierwszego bota ... mam nadzieję, że zostanie zatwierdzony
Reply
Zacytować: Dokładnie napisany przez Doc Holliday bardziej dokładny niż hummer lub zła? Nawet jeśli nie są dokładne, jak to robią, co? Pierwszy bot, który zaczyna się od N1, ma nadzieję, że zostanie zatwierdzony
Reply
Zacytować: Originally Posted by yaronyud Nawet jeśli nie są dokładne, jak to robią, co? Pierwszy bot, który zaczyna się od N1, ma nadzieję, że zostanie zatwierdzony Nie widzę powodu, dla którego by to miało nastąpić, w każdym razie jest to wydane w MPC właśnie teraz
Reply
Dobra robota stary. Musisz zacząć gdzieś ... myślę, że około 2% ludzi tutaj potrafi kodować, więc możesz być z siebie dumny, nawet jeśli jest to zwyczajny robot.
Reply
Ładne wydanie Złośliwe, gratulacje dla pierwszego bota. chory, spróbuj, kiedy wrócę do domu.
Reply
Gj człowieku! Dam ci moją opinię, kiedy spróbuję. hooah!
Reply
Tak, człowieku gongratz (mam nadzieję, że potrafię stworzyć własnego bota)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)