Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RELEASE] Glugbot 6.0
Oficjalny wątek pomocy technicznej: http: // www. [Censored] .com / showthread.php? P = 882263   Heya wszystkie! Nie mogłem oprzeć się pokusie, by włamać się. Więc jestem z powrotem.   Oto najnowszy Glugbot. Zrobiłem to w 6 dni. To pwns tyłek. Myślę.   Cóż, to była ta część, w której powiedziałem wam, jak Glugbot i ja f * ckin pwn: P. Teraz zobacz to dla siebie.   Gluggie. Transmisja zamknięta.         Kod:    _____ _ _ _ __ \ | | | | | | | \ / | _ _ __ _ | | __ ___ | | _ | | __ | | | | | / _` "_ \ / _ \ | __ | | | _ \ \ | | _ | | (_ | | | _) | (_) | | _ \ ____ / _ | \ __, _ | \ __, | _. __ / \ ___ / \ __ | __ / | Autor: Gluggie | ___ / 6.0 ==== Oficjalny plik Glugbot 6.0 ==== Heya all! Nie mogłem oprzeć się pokusie zbudowania nowego hack w zaledwie 6 dni! A oto rezultat! Zupełnie nowy uberpwnig Glugbot! Mam nadzieję, że spodoba ci się ten bot. Publikuj błędy i propozycje nowych funkcji na forum MPC. Może źle je dodam / naprawię! >> Upewnij się, że przeczytałeś cały dokument Reamde, zanim zaczniesz narzekać na dowolny temat lub na jakąkolwiek osobę. << Mam nadzieję, że Ci się spodoba, Gluggie ============ Instalacja ============ - Wyodrębnij Glugbot.ukx do C: \ Program Files \ America's Army \ Animacje - Otwórz UniversalShield 4.0 - Wyjdź z dowolnego menu lub opcji, które się pojawią - W Universal Shield kliknij strzałkę w dół obok przycisku "Protect" i kliknij "Folder" - Wybierz C: \ Program Files \ America's Army \ Animations - USUŃ DRUGIE WEJŚCIE !!! - Upewnij się, że tam, gdzie jest napisane "Dostęp", jest oznaczone jako "BEZ DOSTĘPU!" - Open America's Army 2.4. - Otwórz konsolę i wpisz "summon Glugbot.Full" - Poczekaj na załadowanie obrazu. - F * cking PwN! : D ============== Funkcje ============== Ten bot ma następujące funkcje: - Ruchomy GUI i Menu z myszą i bardzo ładne funkcje - AutoAim - AutoFire - TriggerAim - Cel dalekiego zasięgu - PingCorrection - PreFire - TeamKiller - BoneSelector - PingAdjust - ESP - SkinHack - WallHack - Ruchomy radar - Sterowanie kursorem FOV - Bez mgły - Widok trzeciej osoby - Model szkieletowy - RearView (Buggy) - Grenade ESP - Grenade Cooktime - Objectives ESP - AutoReload - AmmoHack - NoRecoil - ServerFire - Regulowany Firerate - Wykrywanie Admina - Spamer - Anty Votekick - Anti Idle - Zdalne Przyjmowanie Obiektów - Wiele Motywów - HackerSay - USASAy - GlugSay - L33TSay - AdminSay - FakeCVAR - CrashConsole - uName - PowerUpWeapon (nie testowane) - PBSay - DevSay (nie testowane) - ImAGhost (nie testowane) - LetMeWalk (nie testowane) - AuthSay (nie testowane) - Konsola Przełącz Pozycja menu - Hack szkoleniowy ========== ====== Menu ================ Ten bot ma impr oved Imperator menu. Istnieją 4 sposoby kontrolowania menu: 1. Za pomocą myszy. Działa to bardzo instynktownie. Po prostu kliknij. Możesz także kliknąć tytuł menu lub radar, aby go przenieść. Kliknij ponownie, aby anulować wybór. 2. Za pomocą strzałek. Działa to w następujący sposób: - Strzałki w górę i w dół: Nawiguj - Strzałka w lewo: Ukryj menu lub przejdź do jednego menu w górę - Strzałka w prawo: Pokaż menu, przełącz element lub przejdź do jednego menu w dół 3. Z Numpadem: Są cyfry po prawej stronie menu: te odpowiadają numerom numerycznym. 4. Z konsolą (dla keybinds). Użyj ToggleItem <menunum> <itemnum>. Możesz zobaczyć <menunum> u góry każdego menu, a <itemnum> to numer od prawej do opcji, którą chcesz wybrać. Więc jeśli chcesz przełączyć NoFog, wpisz "ToggleItem 4 5", ponieważ 4 jest <menunum> ESP, a 5 jest <itemnum> NoFog w tym menu. ============== Polecenia ============== Możesz użyć następujących poleceń konsoli: - ToggleItem <menunum> <itemnum> - Jak opisano wcześniej - HackerSay <msg> - [hacker] (kolorowanie) zamiast [US Army] - USAS <msg> - [USA] (kolorowanie) zamiast [US Army] - GlugSay <msg> - [GlugBot] zamiast [US Army] - L33TSay <msg> - L33Wytrzymuje twoje <msg> do całkiem zrozumiałego l33ttalk - AdminSay <msg> - [Admin] (colorized) zamiast [US Army] - PlayerKick <msg> - KICK NOTIFICATION: <msg> - FakeCVAR - Daje co użytkownik 20 fałszywych testów CVAR - CrashConsole - Daje każdemu użytkownikowi pustą konsolę - uName <nazwa> - Zmienia nazwę na <name> - PBSay <msg> - Klient Punkbuster: <msg> - DoorHack - Otwiera wszystkie drzwi wokół ciebie - GetAmmo - Daje ci 255 amunicji do swojej broni lub 203 - DoTraining - Daje ci wyszkolone konto - Naciśnij E, gdy jesteś blisko celu, weź go. - Triggerbot działa z prawym przyciskiem myszy Polecenia niepotwierdzonych konsol: - DevSay <msg> - Imaghost - LetMeWalk - AuthSay <msg> =============== Kredyty ======= ======== Wykonane przez Gluggie. Prawa autorskie Gluggie. Napisy do: - Killer - Humm3r - PR3DATOR - Flappie - Hyper-X - temp2 - tamimego - someone153 - Evil Joker - gil - [SM ** L] Referend
Reply
Czy jesteś w pełni z powrotem - czy jest to tylko jeden "nie mógł się oprzeć" wydanie? W każdym razie ... dobra robota, nie mogę się doczekać, aż zostanie zatwierdzona
Reply
Zacytować: Napisał Christoph Czy jesteś w pełni z powrotem - czy jest to tylko jeden "nie mógł się oprzeć" wydanie? W każdym razie ... dobra robota, nie mogę się doczekać, aż zostanie zatwierdzona Jest zatwierdzony w MPC. I myślę, że to jednorazowe wydanie ... dopóki nie mogę się już oprzeć: P cya Gluggie
Reply
Hooah Gluggie powraca lol. Myślę, że to pwnz Killerbot ^^ GJ, + rep
Reply
+ rep dla u
Reply
Cholera wygląda na to, że ktoś mnie pobił do publicznego wydania GUI ... no cóż. chory nadal puści mnie później.
Reply
To wygląda świetnie! Moim zdaniem to jest największy hack 2.4!
Reply
opps sry dałem u-rep + tho
Reply
Cześć, Gluggie, miło, że znowu jesteś wolny, tęskniłeś za swoim facetem. Dzięki za to, jestem pewien, że będzie to znacznie lepsze niż inne najnowsze boty (szczególnie te triggeraim, naprawdę tęsknię za tym). Trzymaj się za co najmniej jeszcze jednego członka RL ... AA 2,5 .... hehe. Nie możemy się doczekać, aby spróbować tego jak najszybciej, jeszcze raz.
Reply
Co robi Imaghost? 0_0
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)