Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie otrzymam kamakazi 2.0?
każdy jest jak "no, dostałem kamakazi 2.0 !!! i inny facet mówi tak, że wyszedł tak dawno temu" I WANNA NIE GDZIE ZROBIĆ, ABY POWIEDZIAŁAM, ŻE ZNAJDZIESZ GO !!!!! WSPARCIE!!!!
Reply
Zobaczę, czy mogę uzyskać poprawną wersję od najwyższego, została ona wydana, ale do błędu, więc twórca został usunięty na jakiś czas ... jeśli dostanę poprawną wersję, opublikuję go tutaj.
Reply
thx dude Naprawdę chcę hack tak znowu
Reply
jeśli to buggy, daj mi to źle i napraw to ...
Reply
Mam oryginalną wersję Kamikaze 2.0. Baw się dobrze (z opóźnieniem)!
Reply
lol zabawny. hej, kto robi kamikadze?
Reply
to jeszcze lepsze pytanie ... czy mogło to być dokonane przez najwyższego? w pliku readme otrzymujemy informacje ...  ¥ §à ™ PRâ,¬Mâ,¬HÃÃ| K§ ¥! więc wiemy, że ma to coś wspólnego z supremehacks ... (najwyższymi) hackami ^^^ także jego adres e-mail, którego nie mogę uwierzyć, to [email protected] lmao
Reply
Tutaj, na stronie człowieka, który zrobił Hack i wszyscy tutaj go znają, ujawnił pierwsze 2 wersje tutaj na UC, a także powiedział nam swoją stronę, więc myślę, że wszyscy powinni go znać. gx http://www.freewebs.com/renegadehaxer/ oh i zanim zapomnę, że nie wypuścił poprawionej wersji do teraz, więc człowiek, który mówi nam, że go dostał, ma fałszywe lub nieusunięte gówno, które również miałem, ale usunąłem go po jednej próbie, ponieważ nie było to dobre. i łatwo to zobaczyć.
Reply
Bleh sądziłem, że wszyscy o tym zapomnieli. Tak, ta 2.0 niekompletna wersja powyżej była ostateczną wersją, którą wypuściłem. Z powodu błędu komputera, który prawie zniszczył wszystko, co miałem i jestem poważnie leniwy, aby ponownie pobrać wszystko. Miał problem z lagami, ponieważ pocisk poruszał się daleko na 1 pistolecie. Zapomniałem, który 1, ale myślę, że pistolet lub miotacz ognia. Im bardziej koncentruję się na hakowaniu Counter-Strike Source, ponieważ moim zdaniem ta gra jest dla mnie zbyt przestarzała. Cyberpunk może w znacznym stopniu odtworzyć wszystko, co miałem w swoich hackach + więcej, więc może po prostu odebrać od tego, od kiedy skończyłem. Niewiele więcej na moje hacki, z wyjątkiem crack renguard, które nie będę robić, więc musisz porozmawiać z Cyber o tym. I wszystkim, którzy zastanawiają się nad twórcą. Tak, jestem twórcą. Na tym forum nazywałam się Supremespeed, dopóki jakiś mod nie miał problemu z włamaniem na moje konto lub coś takiego, a on po prostu zakazał. Po rozwiązaniu problemu skończyłem właśnie tworzenie nowego konta, ponieważ moje drugie nie mogło zostać ponownie otwarte. Jak pokazano w moim sig! AKA! Supremespeed (AKA = As Known As) Supremespeed = SupremeHacks / My Website. Mam nadzieję, że to wyjaśnia.
Reply
jeśli twój twórca, w co bardzo wierzę. to dlaczego nie robisz wniosków o oszustwo?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)