Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tubylcy w Linuksie?
Cześć, czy ktokolwiek tutaj wie, czy możesz też kodować tubylców na Linuksie, a jeśli tak: jak? na et można też kompilować tubylców ....   logg
Reply
C ++ nie ogranicza się TYLKO do Win32. Wszyscy tutaj głównie mówią głównie o metodach działania w odniesieniu do kompilacji, na przykład na platformie Win32, głównie w Windows XP. Możesz pobrać darmowe kompilatory dla Linuksa i jestem pewien, że jest wiele takich, które są dla Windowsa, Linuksa i Maca (oddzielnych instalatorów), jeśli będziesz wyglądać wystarczająco mocno. Ponadto można wykonywać wiele operacji emulacji procesów Windows, ect. Więc nie martw się, wszystko działa wszędzie, jeśli wiesz, co robisz i wiesz, jak sprawić, by rzeczy wyglądały w taki sposób, w jaki nie są.
Reply
dobrze... Wiem, że c ++ nie jest ograniczone do wygrywania .... więc mogę skompilować te same źródła? z sdk z temp2? Chcę podłączyć native na Linux, ale najpierw muszę wiedzieć, jak ....... więc jak mogę podłączyć native na Linux? znasz to, lucyfer? logg
Reply
Robię teraz głównie D3D z C ++, i trochę odeszłam od Native dla UE, pracując nad moim własnym Ddd D3D9, robiąc dla niego nowy haczyk. Nigdy nie zrobiłem nic z natywnym na Linuksie, i nigdy tak naprawdę z hookingiem.
Reply
Biorąc pod uwagę widziałem i używane hacki na mac nie widzę, dlaczego nie będą działać na Linuksie.
Reply
Nie mam na myśli botów uscriptowych. działają też na Linuksie, ale mam na myśli NATIVES -> DLL w systemie Windows Chcę je również zakodować na Linuksie
Reply
Zacytować: Napisał DarkCode Robię głównie D3D z C ++, i trochę odszedłem od Native dla UE, pracując nad moim własnym D3D9 SDK, czyniąc to niewykrytym, dostałem 1 więcej kontroli API by ominąć. Nigdy nie zrobiłem nic z natywnym na Linuksie, i nigdy tak naprawdę z hookingiem. hahahahahah
Reply
Zacytować: Originally Posted by logg Nie mam na myśli botów uscriptowych. działają też na Linuksie, ale mam na myśli NATIVES -> DLL w systemie Windows Chcę je również zakodować na Linuksie Natywne funkcje gry są takie same na Linuksie Jedyne różnice występują w przypadku korzystania z poleceń systemu API, takich jak WinApi DllMain. Musisz utworzyć inny hak, poza tym, że inne funkcje pozostaną takie same.
Reply
DarkCode chciałbym zobaczyć Twój "SDK D3D9", jeśli nie masz nic przeciwko zamieszczeniu go tutaj.
Reply
nie potrzebujesz tylko ominąć "1" api kick? lol...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)