Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bl4ck Ac1d V1.1
Przeczytaj plik readme! Zablokowałem niektóre funkcje, ponieważ niektórzy z was uważali, że byłoby fajnie zmienić moje ostatnie wydanie w wojnę o płomień.   UWAGA: Jeśli dołączasz do serwera i działa aimbot, zdecydowanie zaleca się zamknięcie serwera. Jeśli tego nie zrobisz, możesz otrzymać 2-minutową kopnię dla aimbota, a później stać się bankiem HW. Zgłoś się do tego wątku, jeśli jest on aktywowany, a ja go wyłączę i wydam wersję BETA.   ............... WYKORZYSTANIE WŁASNEGO RYZYKA ............................   Przed uruchomieniem .exe besure, aby przeczytać readme. Jeśli pytanie zostanie zadane w odpowiedzi, nie odpowiem na nie.       Cieszyć się, Finity
Reply
To wspaniale ...... was fellas wkurzyli go zanim mogłem nawet spróbować tego cholerstwa ...... lol o dobrze, jak tylko bogowie hackowie to zaaprobują, spróbuję tego ... dzięki, nieskończoność !!!!!
Reply
Czy to coś może zostać zatwierdzone ... jest włączone przez około 4 godziny i wciąż oczekuje ...
Reply
przepraszam, zatwierdzam, gdy piszę
Reply
NIE UŻYWAJ !!! POWIADOMIENIE KICK: ** edycja ** została wyrzucona z nieokreślonego powodu: ZABRONIONEŚ PRZEZ PUNKBUSTERA (NA 2 MINUTY) ... NARUSZENIE (AIMBOT) # 50060
Reply
Zacytować: Originally Posted by infinity UWAGA: Jeśli dołączasz do serwera i działa aimbot, zdecydowanie zaleca się zamknięcie serwera. Jeśli tego nie zrobisz, możesz otrzymać 2-minutową kopnię dla aimbota, a później stać się bankiem HW. Zgłoś się do tego wątku, jeśli jest on aktywowany, a ja go wyłączę i wydam wersję BETA. Przeczytaj zanim opublikujesz.
Reply
Okay, oto wersja beta. Po prostu wyłącz celę, a wszystko będzie dobrze. Cieszyć się, Finity
Reply
Cóż, aimbot nie działał ... dlatego to opublikowałem
Reply
Great Job Bro, miły wkład do naszej społeczności. Oto suma więcej rekwizytów 4 u !!
Reply
to zostanie zatwierdzone
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)