Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spróbuj znaleźć wzór utraty pakietów
Próbuję to rozgryźć ... Myślę, że tylko niektórzy ludzie są kopani, a inni nie. Właśnie wydostałem się z oficjalnego serwera używając PBH 1.4 MH 2.0 i HHA3 przez co najmniej 30 minut i nie zostałem złapany. Wiem, że już mówię o tym znanym, ale chcę, aby wszyscy, którzy zostali wyrzuceni, opublikowali wszystko, co wiedzieli o swoim komputerze, i niektórych, którzy nie robią tego samego, abyśmy mogli zobaczyć, czy uda nam się znaleźć jakąś wzorzec lub określoną różnicę między tymi, którzy są kopani i tych, którzy nie są.
Reply
HMMMMMMMMMMMM kim jesteś? Nic dla ciebie nie publikuję, tylko dla Modów. Przepraszam, człowieku, ale jeśli masz AC, nie chcę ryzykować, że to wymyślę.
Reply
Nie jestem AC ... Mogę postawić prawie wszystko na ten temat, ale jestem bardzo ciekawy co do tego z powodu utraty pakietów. Zaczyna mnie drażnić. Wcześniej dzisiaj 2 osoby zostały wyrzucone z rzędu za utratę pakietów i nie byłem.
Reply
Zacytować: Napisał Lionheart5358 Nie jestem AC ... Mogę postawić prawie wszystko na ten temat, ale jestem bardzo ciekawy co do tego z powodu utraty pakietów. Zaczyna mnie drażnić. Wcześniej dzisiaj 2 osoby zostały wyrzucone z rzędu za utratę pakietów i nie byłem. Nie staram się być smarta, ale dlaczego nie postawiłbyś "wszystkiego", gdybyś nie był AC. Wydaje się, że bardziej poprawne stwierdzenie, jeśli chcesz, aby ludzie byli pewni. Chociaż stwierdzenie, że prawdopodobnie nic by się nie stało.
Reply
6 postów od 8/22/2003, bs dude, nie wysyłaj niczego do tego faceta, jeśli jest to coś, co próbuje nam złamać pb, może uda mu się to zrozumieć za pomocą różnych scenariuszy, które publikujesz tutaj o twoich połączeniach. Konfiguracje komputera. Jakieś mody znają ten gent?
Reply
Faceci bardzo im przepraszam, jeśli wprowadziłem cię w błąd. To nie było to, co zamierzałem. Jestem wielkim fanem całej twojej pracy. Gdybym znał jakieś dobre skrypty wykraczające poza działanie wiersza polecenia, id przyczyniłby się do poprawienia hacków w lewo i prawo. Chcę tylko dowiedzieć się, o co chodzi z tym pakietem utraty pakietów. Kiedy grałem, czekając, aż UC znów będzie działać, 3 osoby zostały porzucone. Próbowałem tylko pomóc rozwiązać problem. Nie musisz publikować swoich rzeczy tutaj, ale może to pomóc w zamian za zaufany moderator. Jeszcze raz przepraszam. PS: Zapomniałem o tym koncie jeszcze kilka dni temu. Dlatego mój post księgowy jest niski.
Reply
ich nie ma potrzeby publikować żadnych informacji na temat komputera, ponieważ nie ma to znaczenia, z wyjątkiem typów i wersji systemu operacyjnego, ale nie ma potrzeby, ponieważ nie ma to znaczenia, zależy to od hacka, którego używasz, i wierzyć, jeśli użyjesz wielu hacków takich jak managera aao, mh, i wampirów lub eh-modów, przy czym wszystkie 3 z tych uruchomień będą wymagały pbhacka, aby upuścić więcej pakietów, a pls przestań mówić, że ludzie są anticheatami bez dowodu, pls
Reply
Przepraszam nieznany, tylko lil jumpy z rzeczy dzieje się w ciągu ostatnich 3 lub 4 dni. Zachowam go zbyt łagodnym rykiem.
Reply
dobrze jest być sceptycznym kilka razy, jeśli uważasz, że znasz anticheat, nie powinieneś się z nimi konsultować po prostu wpadnij po południu przez mod lub admin, więc fest płomienia nie zaczyna się
Reply
Czy faceci myślą, że pb naprawdę musi przyjść tutaj i dowiedzieć się o naszym komputerze, pytając nas? głupcy, jeśli tak myślisz pb są bardzo doświadczeni i wiedzą, co i dlaczego nowa aktualizacja trochę się kręci, a nie wszystkie. prawda jest taka, że pb chciał wiedzieć, co każdy ma na myśli, czy PC nie sądzisz, że po prostu użyłby Pb do zbierania informacji? tylko dlatego, że facet ma niskie posty i chce pomóc nie znaczy, że możesz na niego wskrzesić, mam na myśli, że nie jestem w żaden sposób anty cheaterem, ale miałem taką samą liczbę postów jak on jakiś czas temu, a także chciałem pomóc w tak jak on. pokój
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)