Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukasz szybkiego hackowania
Potrzebuję szybkiego hackowania, jeśli nic mi nie mówisz
Reply
dla armii amerykańskiej nie ma szybkiej prędkości, ponieważ serwer przekazuje klientowi tylko tyle informacji, a jeśli masz zamiar wyprzedzić te informacje, że serwer przesyła ci strumieniowo, powrócisz do punktu, w którym powinieneś być na, również serwer nie narysuje graczy, jeśli wejdziesz do pokoju, a potem wrócisz, i nie widziałeś nikogo, ale kiedy dotarłeś tam na prawdę, był facet, ponieważ serer nie wysłał informacji do dla tej pozycji graczy, przejdź tutaj, aby przeczytać więcej Speed Hack II lub Speed hack
Reply
Mam na myśli trening
Reply
szybkość hack ... ogień czy bieganie?
Reply
Zacytować: Originally Posted by killa6000 Potrzebuję szybkiego hackowania, jeśli nic mi nie mówisz Jeśli znajdziesz, upewnij się, że wszyscy wiemy ... OK?
Reply
Wierzę, że UberMouse opublikował sposób na zrobienie speedhacka. Szukaj go. Ma to związek z tworzeniem plików nietoperzy, aby gra działała szybciej.
Reply
co do treningu, jest kilka szybkich hacków w aaomanager i devmode, ale nie jestem pewien, czy zostały one dodane / zmodyfikowane przeze mnie odkąd wydano pubmod, czy też nie ..... przeglądanie tam byłoby dobrym początkiem.
Reply
oh jest szybki hack, kiedy twoja czerwona myślę, ale to jest o tym w atomie.
Reply
hm .................... cana przysięgał, że napisałem to przed ........ tak czy inaczej, działa tylko na zielono, więc nie spadnij z niczego wysoko. Kod: Większa prędkość bieguSzybciej biegaj. Tylko dla jednego odtwarzaczaAGP.u0x7BA1280FF
Reply
czy to działa z devmode? ustaw AGP_Character fCrouchSpeed 160.0 ustaw AGP_Character fFastCrouchSpeed 200.0 ustaw AGP_Character fHCrawlSpeed 150.0 ustaw AGP_Character JumpZ 600 ustaw AGP_Character fWalkSpeed 200 ustaw AGP_Character fStrength 40 ustaw AGP_Character fRunSpeed 300
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)