Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pliki gmax
u faceci wiedzą, gdzie mogę dostać pliki gmax 4 wszystkie domyślne mapy?
Reply
Zacytować: Originally Posted by sn1pa2 u faceci wiedzą, gdzie mogę dostać pliki gmax 4 wszystkie domyślne mapy? tutaj http://ftp.ftp.westwood.com/pub/renegade/tools/
Reply
Pliki gmax nie są plikami lvl
Reply
Na początku chciałem dać ci link do tej strony, ale zdałem sobie sprawę, że chciałeś, aby pliki W3D nie były lvl. Czytając swój post ponownie kilka godzin później, wpadłem na pomysł, który zadziałał. Możesz wyodrębnić pliki w3d dla wszystkich map z samych map (.MIX). Otwórz dowolną mapę, do której potrzebujesz w3d, używając XCC Mixer.exe lub RenegadeEx.exe i znajdź .w3d o tej samej nazwie co mapa, i wypakuj, zaimportuj do gmax i yor done.
Reply
jedyne pliki w tym folderze r lsd ldd i dep (sprawdziłem już wiele razy)
Reply
Zacytować: Originally Posted by sn1pa2 jedyne pliki w tym folderze r lsd ldd i dep (sprawdziłem już wiele razy) jakiego programu używasz do otwierania map i jakiej mapy otwierasz
Reply
Używam CC i wszystkie mapy zawierają te pliki, jeśli masz pliki w3d 4, mapy mogą je wysłać?
Reply
tutaj jest przykład z field.mix jak mogę umieścić zdjęcie bez użycia linku do niego?
Reply
używając kodów [img] your-link-here [/ img] po prostu prześlij je na stronę www. [cenzura], a zobaczysz, że podają ci kod [img], gdy go przesyłasz.
Reply
Zacytować: Napisał Ackers używając kodów [img] your-link-here [/ img] po prostu prześlij je na stronę www. [cenzura], a zobaczysz, że podają ci kod [img], gdy go przesyłasz. To w ogóle nie działa. Zamiast img wstawia link, nawet gdy używasz znacznika [IMG].
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)