Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmieniając u. pliki (bez pytania typu noob)
czy mogę wziąć każdy inny edytor heksadecymalny, jak Resorcerer, aby zmienić moje pliki .uu ??? bo menedżer Aao nie działa, więc zadaję sobie pytanie: Czy mogę wziąć edytor heksadecymalny wziąć offsety etc i zmienić go z resorcerer ??? czy to działa ??? lol Kocham tę buźkę
Reply
Byłoby lepiej dla społeczności, gdybyś sam to przetestował ... już tyle bezużytecznych tematów. Uważam, że nie można edytować plików za pomocą innych edytorów szesnastkowych niż AAOM. Nie jestem pewien, czy używałeś narzędzi odszyfrowywania czy coś takiego.
Reply
Tak, możesz, jego całkiem proste, wszystko czego potrzebujesz to UTPT lub XML z AAOM, edytora szesnastkowego i AAOCrypt Następnie odszyfruj plik, który chcesz edytować, edytuj w edytorze szesnastkowym, a następnie zaszyfruj go i będzie działał W moim pliku agp.u nie mam żadnego odrzutu, perfekcyjnej dokładności i innych tego rodzaju, więc nie muszę używać AAOM tak bardzo
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie -MC-General_MJ Tak, możesz, jego całkiem proste, wszystko czego potrzebujesz to UTPT lub XML z AAOM, edytora szesnastkowego i AAOCrypt Następnie odszyfruj plik, który chcesz edytować, edytuj w edytorze szesnastkowym, a następnie zaszyfruj go i będzie działał W moim pliku agp.u nie mam żadnego odrzutu, perfekcyjnej dokładności i innych tego rodzaju, więc nie muszę używać AAOM tak bardzo kłamiesz, byłbyś kopnięty co sekundę za niedopasowanie na AGP.u.
Reply
Zacytować: Napisał Eleethal kłamiesz, byłbyś kopnięty co sekundę za niedopasowanie na AGP.u. Zapomniałem wspomnieć o eleethal ..... Jestem HW zbanowany
Reply
Hahahaha, oh cóż, to ma sens teraz lol.
Reply
LOL, tak, czy możesz doradzić, jeśli wiesz, że to cię zbanowało? Napisz to
Reply
Zacytować: Napisał początkowo początek Hacker LOL, tak, czy możesz doradzić, jeśli wiesz, że to cię zbanowało? Napisz to Nie radzę, mówił, że to możliwe i że to zrobił. Najczęściej wszyscy wiedzą, że zostaniesz wyrzucony z powodu niezgodności plików, jeśli używasz AAOM na serwerach obsługujących PB.
Reply
ahh .. nie wiedziałem, jestem nowy we wszystkich sprawach hack .. ale teraz wiem dzięki
Reply
w porządku .. FYI: Wszelkie poprawki, zmiany lub inne zmiany plików .U (szczególnie AGP.U, które zawiera większość rzeczy, które chciałbyś zmienić) POBIERAJĄ ZABEZPIECZONE LUB ZBIERANE SĄ BARDZO SZYBKO .... Gra tworzy hash oparty na interfejsie pliku AGP .. i jeśli zmienisz go w JAKIKOLWIEK SPOSÓB ... duży lub mały, to zmieni nieco hasz i spowoduje niedopasowanie. Ponieważ nie ma sposobu na obejście tego problemu, zasadniczo pomoże to tylko w SP lub offline. JEDNAK DROGA, aby naprawdę obejść to, co zostało znalezione do tej pory, przez "przechwytujące" pakiety wysyłane przez serwery. Nawet nie pytaj.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)