Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bullet Run Weapon Hack
Hack broni do BULLET RUN The Game.   Ten hack pozwala użytkownikowi zrzucić wybrane wcześniej wybrane bronie przed kompilacją.   Dałem też 9999 amunicji do każdego upuszczonego pistoletu. Z uwagi na 9999 amunicji w każdym pistolecie oznacza to również, że NIE musisz przeładowywać.   Potrzeba pistoletu za każdym razem, gdy umierasz i chcesz go odzyskać.     NACIŚNIJ KLUCZ W DOMU, JEŚLI CHCESZ DUMP GUNS   Poniżej znajduje się wybór pistoletów, które pozwoliłem na zrzucenie. Dałem też mały wybór skór broni na broń do użycia.   Koniec z wysokimi cenami i niską bronią zdrowia. Nadchodzimy, wyrzucając teraz swoje własne. Nie pokazuje wszystkich działek, ponieważ dodałem je po wideo.       Zacytować:       // 0 ALR 3000 // 2 M1014 shotgun // 3 Gold F92 // 5 pistolet DE.50cal // 7 SL9 // 10 MK3A1 // 11 M4 // 12 MP7 // 13 MP5 // 15 P90 // 17 shotgun M870 // 19 AK47 // 22 sierpnia A3 // 54 odciął strzelbę // 55 716 taktyczne // 57 G17 // 60 56 patrol // 61 G36C // 62 Wektor // 64 Revolver         Poniżej znajduje się mały film. Wideo nie dotyczy mojej gry, ale broni.   Kredyty - TheFeckLess, Hooah07, UC-Forum, SmokeZ       pobierz UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - pobierz plik wep duplikacja
Reply
Dobre wydanie, mój przyjacielu! Jestem tym, który wysłał ci wiadomość na youtube. Bardzo dobrze czekam na przetestowanie go w 5 minut. Czy idzie produkcja celowania?
Reply
Miło dziękuję. Powinieneś też zajrzeć do drużyn, w których mogłem być jednocześnie w obu drużynach, a wróg widział mojego przyjaciela.
Reply
Dziękuję Ci za to!
Reply
Pytanie, gdzie umieścisz plik?
Reply
Gdzie mam zastąpić tę bibliotekę DLL?
Reply
Bestia, dobrze, że wczoraj nie usunąłem tej gry. Iść, by spróbować. Dzięki i dobra robota Hooah. + rep EDYCJA: MUSI SPREADĆ. FU.
Reply
freaking niesamowite lol i sposób zabawy wszyscy mnie kochają w grze
Reply
Zacytować: Originally Posted by polar Gdzie mam zastąpić tę bibliotekę DLL? Musisz wstrzyknąć bibliotekę DLL do procesu gry. Polecam Winject UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - Winject 1.7b.
Reply
Dziękuję bardzo za wydanie i odpowiedź.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)