Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BYTE Color Code Gen
Oto głupi program, który zrobiłem. Byłem leniwy w tworzeniu kolorów BYTE dla moich Chamsów, więc zrobiłem to.     Jeśli nie lubisz, nie używaj tego cholerstwa, co mnie nie obchodzi. Został stworzony dla mnie. Po prostu miło mi to rozdać.   Edycja: Naprawiono brakujący błąd przecinków Pobierz ==> http://unknowncheats.me/forum/downlo...o=file&id=4004
Reply
wygląda na dobrego człowieka! zawsze używałem Zacytować: http://nanohume.com/ColorGenerator/ dobra robota
Reply
Zacytować: Originally Posted by smoochy wygląda na dobrego człowieka! zawsze używałem dobra robota Cholera, że fajna strona tam lol. Chciałbym wiedzieć o tym b4
Reply
To nie jest głupie wydanie Dziękujemy za udostępnienie na forum Uc
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie deathgothsniper Byłem leniwy w tworzeniu kolorów BYTE dla moich Chamsów, więc zrobiłem to. Jeśli nie lubisz, nie używaj tego cholerstwa, co mnie nie obchodzi. Został stworzony dla mnie. Hej, Zrobiłeś to czy co? Miło, nie głupio. Kiedy zaczynałem, używałem dobrych bajtów. Możesz wziąć to dalej, pisząc (lub używając innych) funkcje generowania tekstur, które używają wartości RGB hex, które są znacznie łatwiejsze do wpisania niż te tablice przeklętych bajtów. + Rep ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by QuickTime Hej, Zrobiłeś to czy co? Miło, nie głupio. Kiedy zaczynałem, używałem dobrych bajtów. Możesz wziąć to dalej, pisząc (lub używając innych) funkcje generowania tekstur, które używają wartości RGB hex, które są znacznie łatwiejsze do wpisania niż te tablice przeklętych bajtów. + Rep ... Znalazłem błąd (brakuje przecinków): Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 801 x 904. bug.jpg ale poza tym, miła robota.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie P47rick Znalazłem błąd (brakuje przecinków): Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 801 x 904. Załącznik 9340 ale poza tym, miła robota. LOL ooops
Reply
Niezły manufaktura bardzo przydatna
Reply
Naprawiono brakujący błąd przecinków
Reply
Hah, dobra robota, może się przydać
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)