Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję pomocy przy ustawianiu rgh1.3.2BE
Próbowałem ustawić rgh1.3.2BE na kilka godzin i to nie działa.   Kiedy ładuję plik rgh.exe, po załadowaniu gry2 wyświetla się komunikat "waiting for game2.exe to load". Obiekt object.ddb nie wstrzyknie do mojego folderu z danymi o nazwie "1234", który jest kopią folderu danych, ale nie spowoduje nawet utworzenia pliku object.ddb. Wewnątrz ini zmieniłem nazwę pliku rgh.dll na vic.dll, tak jak to powiedziane, a dane wykorzystam do danych = 1234. Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić.   Dzięki za przeczytanie mojego wpisu i mam nadzieję, że mi pomożesz, jestem tu nowy i świetna robota na forach.
Reply
musisz także ustawić "injectData" i "injectObjects" na 1! ponownie otwórz ini, przejdź na sam dół i sprawdź ponownie. powinien wyglądać tak: Kod: ## Inject objects.ddb i katalog danych do Renegade? injectData = 1 injectObjects = 1 #DATA katalog do użycia danych = 1234 #objects ddb do używania obiektów = 0bj3ct5.dd0 pozdrowienia
Reply
Właśnie wróciłem z weekendu z przyjaciółmi i rgh1.3.2. Zacząłem pracować, ale nie dlatego, że tak injectData = 1 injectObjects = 1 moja nadal jest ustawiona na 0 jak poniżej, ale wszystko działa dobrze, czy jest jakaś korzyść z posiadania tego ustawienia 1? injectData = 0 injectObjects = 0
Reply
Cóż, to pozwoliłoby ci używać włamań do uszkodzeń, co jest dobre, jeśli chcesz zostać złapanym ...
Reply
W porządku, dzięki, mam nowe pytanie, Kiedy naciśniesz koniec gry podczas gry, zobaczysz listę rzeczy, które możesz włączyć i wyłączyć w Brighthack? Nie mogę też uruchomić trybu specjalnego, naciskając przycisk "E", tak jak to się mówi i nie działa w tej kwestii?
Reply
Brighthack zmienia wszystko na białym tle. tak, aby łatwiej było zobaczyć swoje cele. działa dobrze z wallhack. do pracy w trybie spec po prostu upewnij się, że twoja osoba się nad nim mówi, więc mówi ci tam broń i zdrowie, a następnie naciśnij E. t10101
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)